Wpis z mikrobloga

Korzysta ktoś z opcji #unlimited w #orange #flex? Zastanawiam się czy można z tego korzystać jako internetu typowo domowego. Transfer miesięczny tak ok. 800- 1500 GB. Będą to blokować? Pytam, bo mi się kończyć będzie umowa z #tmobile na nielimitowany i chciałbym się przenieść. A tak bym sobie swój numer/kartę zduplikował i wsadził do routera, bo na kolejne 2 lata się wiązać to bez sensu, pewnie nie będzie mnie w tym miejscu z brakiem jakiegokolwiek kablowego połączenia tak długo.
  • 8
@DeJk_SEBa mam dwa numery po dwie karty, jeden w domu drugi w robicie. Obydwa tak jak piszesz, jedną karta odpowiada za Wifi druga w tel normalnie. Ta w robocie daje takiego plusa, że jak to orange z zasięgiem krucho, niemniej router działa na innych częstotliwościach czy coś tam, w ten sposób wspomaga zasięg telefonu po włączeniu odpowiedniej opcji w tel.
Sam mam limity więc o unlimited Ci nie odpowiem.
Jedno ale. Sprawdź
@DeJk_SEBa: Jest tam lejek w RŚUT, znany w Orange pod nazwą lejek techniczny. Mogą ci dać, a nie muszą.

13. Zasoby Sieci Orange są ograniczone i zmienne. Prędkość przesyłania danych w związku z

korzystaniem z usług dostępu do Internetu zależy między innymi od takich czynników, jak obciążenie

stacji nadawczej, siły odbieranego sygnału stacji nadawczej, technologii czy maksymalnych prędkości

dostępnych w urządzeniach, z których korzystasz, a także od warunków atmosferycznych. Z uwagi
@OrangeEkspert: Co się odzywasz jak nie odpowiedziałeś, czy nie zablokujecie po 1 TB (z wysyłaniem 1,5 TB) ruchu miesięcznie korzystając normalnie z Internetu w domu. Od grania, po streamimg, przez ruch p2p i udostępnianie danych z serwera NAS.
Odsyłasz mnie do jakiegoś ścierwa na waszej stronie które mi tak samo, albo jeszcze mniej napisze niż ty tutaj.
Odpowiadasz na proste pytanie, albo usuń konto.
@DeJk_SEBa: testuję już miesiąc. Mam 3 duplikaty karty z czego wszystkie 3 siedzą w routerach. Ile GB wykorzystałem? Nie wiem ale na pewno więcej niż 1TB bo służy jako internet domowy i sporo leci telewizji IPTV.
Internet nie zwolnił i raczej nie zwolni. Sprawdziłem regulamin, upewniłem się u konsultanta i wszystko twierdzi, że ma działać bez limitu.
Tutaj to powinne wpaść inne pytanie. Jak długo będzie ta usługa dostępna? Regulamin przewiduje