Wpis z mikrobloga

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Rozumiem. Wczoraj pisałem na ten temat, z tym, że ja zacząłem się zastanawiać nad tym, by mimo wszystko na nich zagłosować. Dostało mi się od neofaszysty, ktoś inny zarzucił mi, że ten wpis jest podstępem z mojej strony, który ma zwieść biednych wykopków, żeby głosowali na Konfę.

W rzeczywistości przeszkadza mi wiele rzeczy w Konfederacji, ich podejście do pandemii, czy to wojny na Ukrainie, nie zgadzam się z ich wieloma
ja szanuję każdego wyborcę


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ja za to nie szanuje ludzi ktorzy ciagle mowia i pisza innym na kogo maja nie glosowac a sami albo nie glosuja albo nawoluja do niewaznego glosu.

Jezeli ktos sie wstydzi swojego wyboru to nie powinien dyktowac innym na kogo maja glosowac.

Tez mi jest nie po drodze z wieloma rzeczami w konfederacji. Tez mnie #!$%@? niektore rzeczy ale jak sobie pomysle ze PiS ma rzadzic
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: nie wiem czy agrounia mam cokolwiek wspolnego i czy oni w ogole wystartuja w wyborach.

Bardzo malo sie o nich slyszy. Gdzieniegdzie ktos od nich jest na protescie i w sumie tyle. Najblizej mi do konfederacji chociaz gdyby sie pojawila partia liberalna niesocjalistyczna to smigam do urny z glosem na nia. Zwyczajnie takiej nie ma wiec nie ma tez dla mnie wyboru.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:

Osobiście nie lubię konfederacji i na pewno na nich nie zagłosuję.

Ja zagłosuje na PiS. A jeśli chodzi o konfederacje to co jest w niej prorosyjskiego?

a ja jestem fanem USA i ogólnie zachodniego, demokratycznego świata

xd