Wpis z mikrobloga

@przemek-: Dupy ta gra nie urywa.Bardziej jest to niemobilne Diablo Immortal niż następczyni.Nudna,tandetna,bez szału polotu.Fabuła.Szkoda gadać.Nie kupię.Imo Diablo Immortal ograłem bez żadnego przymusu,tutaj odniosłem same odnośniki do diablo Immortal.I nawet zakończenie prologu mnie wymęczyło,takie nijakie.Jutro jeszcze ten rozdział pierwszy luknę.Ale napewno Pełniaka Diablo 4 odpuszczę sobie
@DEWASTATOR_TM: paanie, ale ty oceniasz grę mając do dyspozycji może z 10% całości :P

Nie masz przedmiotów unikalnych, nie masz sacred, nie masz helltide, nie masz 75 poziomów, nie masz dostępu do 5 aktów + epilogu, nie masz pvp, nie masz handlu...

Wiesz jak wyglądała beta Diablo 2? Można było dojść tylko do Blood Raven, i wbić 5 albo 6 poziom z tego co pamiętam. I tylko barbarzyńcą.
@assninja: Sorry.Mnie wogóle ten diablo nie przekonuje.Mam ponad 40-sci lat na karku i ta gra mnie zwyczajnie wynudziła.To jest moja opinia po becie .A nawiazania do Immortal to az pełno Ale co ty mozesz wiedziec.Nie grałem ani w diablo 1 ani 2 bo mi zwyczajnie tematyka nie podeszla,a immortala z braku gry do ogrania odpaliłem i przeszedłem bez przymusu.W diablo 4 az bije Diablo Immortal według mojej analizy
@zawiechalol: raczej nie, mnie loguje od razu bez wrzucania w kolejke, gorzej z #!$%@? do pulpitu co 5 minut i optymalizacją, do tego rozdzielczość zmieniło mi na 4k i nie da sie jej ustawić mimo, że mam moinitor ultrawide xd
@vCertus: wiem, tylko przedmioty rzadkie. Niby tłumaczą że to nie problem bo najlepszym przedmiotem ma być rzadki + moc z legendarnego ale no nie wiem.

No i jak ma ten handel wyglądać, chyba nie kanał "trade" i losowi ludzie - bo to się skończy handlem na d2jsp . AH pewnie też nie zrobią bo nie
@assninja: wszystkie legendarne mają jakieś moce i dropią dość często. Te moce to aspekty i możesz sobie je nawet wycraftować tylko trzeba przejść najpierw daną misję żeby odblokować któryś aspekt. Jak włożysz aspekt do rzadkiego to z automatu staje się on legendarny. Aspekty można też wyciągać ale niszczy się przedmiot.

Masz też Smart Loota więc często wypada coś pod ciebie. Ten handel to chyba jest tylko po to jak komuś nie
@vCertus: w becie wypadają często, zobaczymy jak będzie w finalnej, bo blizz już potwierdził że dropy są podrasowane. Chyba 3x?

No i nie wszystkie moce legendarnych chyba będą też jako aspekty?