Wpis z mikrobloga

#przegryw #ciekawostki #heheszki mam wrażenie że obowiązkowe lekcje matematyki w liceum odebrały mi czas który mogłem poświęcić na uczenie się angielskiego i niemieckiego. Nie rozumiem dlaczego kiedy o tym wspominam ciągle słyszę argument że przecież trzeba umieć liczyć itepe. Jasne, ale to się już zna po wcześniejszym etapie edukacji. A nawet jeśli to wyjaśnię to i tak po pewnym czasie usłyszę to samo. Ech, jak na mój gust przymus nauk matmy w liceum przegrywił mnie. Po co mi zaawansowana algebra lub funkcje liniowe? 95% uczących się potem o tym zapomni.
  • 10
ozumiem dlaczego kiedy o tym wspominam ciągle słyszę argument że przecież trzeba umieć liczyć itepe. Jasne, ale to się już zna po wcześniejszym etapie edukacji. A nawet jeśli to wyja


@uprzejmyklerosceptycyzm: zazwyczaj matematke w szkole sredneij ma sie na poziomie rozszerzonym (fuck logic) o ile nie jest się z profili humanistycznych
@uprzejmyklerosceptycyzm: W średniej szkole miałem taką babe od matmy fajną milfice to przynajmniej chciało się na tą matme chodzić, żeby popatrzeć na tą fajną dupeczke, jak się mówiło że nie rozumie się czegoś to podchodziła, nachylała się nad twoim stolikiem i tłumaczyła. ()