Wpis z mikrobloga

@blk01: dokładnie. Przeglądanie z adblockiem na komputerze jest "w miarę" możliwe. Za to na telefonie mam festiwal reklam i po 3 minutach wyłączam bo nie mam siły klikać X w rozmiarze 16x16p który jest na jakimś gówno filmiku oraz pozbywać się popupów które są pod nim. Panie Białek, dziękuje Ci z całego serca. Sprawiłeś, że mam więcej czasu na wszystko inne.
@blk01 Wygląd to tylko pół biedy i mówię to jako dziad, który z przyzwyczajenia najchętniej siedziałby na Windowsie XP ¯_(ツ)_/¯
Moim zdaniem największym problemem jest brak funkcjonalności, szczególnie tych, które były, ale znikły po wprowadzeniu nowej wersji. Oficjalna apka to tragedia, np. na poczatku można było dodawać wideo z YouTube, a później coś zepsuli i dodawanie filmów przestało działać xD
Jakby chociaż te nieszczęsne serwery działały dzięki zmianie bez zarzutu, ale wczorajszy
@blk01 czyli nie tylko ja tak mam. Wcześniej przed snem siedziałem godzinę przed telefonem, przegladabac mirko. Teraz całe gorące to 10 min max. zwłaszcza że na szczycie gorących są wpisy z 2 komentarzami (!). Ale nie ma tego zlego. Odkąd zepsuli wykop i nie ma co czytać, przeczytałem pierwsza w życiu książkę w oryginale, po angielsku! tak więc dla mnie na plus :)
@blk01: Same here, kiedyś jak siedziałem przy kompie to wykop non stop odpalony i regularnie sprawdzany.
Teraz raz, może jakimś cudem dwa razy dziennie.

Przerzuciłem się na reddita, nie ma zjebów od famemma czy innych pseudo gali, nie ma zjebów od patostrimerów i ogólnie jakoś tak mniej tych zjebów tam jest także same plusy.
@blk01 Dokładnie, zmiana designu strony to był strzał w kolano. Przestałem zupełnie korzystać z wykopu a tak samo jak inni wchodziłem po kilkanaście razy dziennie. Nie wiem nawet sam do końca dlaczego ale po prostu nieprzyjemnie korzysta się przez tą zmianę szaty graficznej i zupełnie inny układ. Dziwi mnie, że wykop nic z tym nie robi przecież musi się to przekładać na mniejsze przychody strony kek
Chyba sentymentalny jestem i do nowego wyglądu nie mam serca ¯(ツ)


@blk01: tu nie chodzi o wygląd (to co najmniej trzecia, albo i czwarta zmiana wyglądu wypoku jaką pamiętam), ale bardziej o interfejs i utratę/ukrycie części funkcjonalności serwisu.

Tamte nie były tak bolesne, potem człowiek się przyzwyczaił i nawet widząc gdzieś stare screeny widział, że zmiana ostatecznie wyszła na dobre. Tutaj niestety chyba się nie przyzwyczaję, bo też coraz
@blk01:
Design nie ma nic do rzeczy. Portal zrobił się jakiś nudny po po prostu. Sytuacji nie poprawił zlot jakiś trollów politycznych, którzy pastwią nad JP 2. Ale trzeba przyznać że taki Reddit jest jeszcze gorszy., jedyne co tam wrzucają to jakieś głupie filmiki. Dno jednym słowem. Trzeba samemu szukać sobie ciekawych treści.