Wpis z mikrobloga

Kiedyś wchodziłem na mirko 10 razy dziennie, a po zmianie designu raz na 10 dni. Chyba sentymentalny jestem i do nowego wyglądu nie mam serca ¯_(ツ)_/¯
Przychodzę tu podziękować- szybciej się wyrabiam w robocie, czytam więcej książek i generalnie mam więcej czasu na fajne rzeczy. Dziękuję Micha ( ͡º ͜ʖ͡º)
#nowywykop #wykop
  • 33
  • Odpowiedz
Nawet jak wejdę raz na 24 godziny to "obserwowane" z całego dnia przelecę w 3 minuty. Wcześniej bym pewnie z 20 minut scrollował, tak bardzo spadła aktywność.


@only: wykop #!$%@?ł powiadomienia, to raczej główna przyczyna. Plus ja mam shadowbana, także mniej postuje

Na wykopie będą w większości tylko treści reklamowe, orlen, oraz nowo założone konta jeszcze nie shadowbanowane
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: plusowane wpisy w grudniu zajmują u niego 12 stron.
Cały luty i marzec do dzisiaj to 4.
A to tylko przykład, bo takich użytkowników jest więcej. Nie ma już czego plusować. Tagi które obserwowałem są praktycznie martwe.
  • Odpowiedz
@blk01: też tak mam, czasem trochę szkoda bo w niektórych sprawach wykop bardzo mi pomógł, dowiedziałem się bardzo wielu rzeczy których nawet nie szukałem, a po prostu trafiłem na nie podczas przeglądania wykopu xD RiP [*]
  • Odpowiedz
@blk01 to nie design, po prostu totalnie #!$%@? ten portal. Po pierwsze chodzi strasznie ciężko i ociezale - na mocnym kompie przy wczytywaniu potrafi mi zawiesić przeglądarki, zawalić 16gb ramu do połowy i zamulić i7, powiadomienia na apce #!$%@? koncertowo, od prawie 3 miesiecy i kilku reinstalacjach apki nie przyszło ani jedno ani razu, #!$%@? wiele funkcjonalności które teraz dodają jako ficzery i jeszcze nie wiadomo ile im to zajmie, co
  • Odpowiedz