Wpis z mikrobloga

@DIO_: A kto Cię zmusza do uczestnictwa w tym cyrku? Rozmawiaj z ludźmi, żyj swoim rytmem, realizuj postawione sobie cele, walka o cele istotne trwa na każdym kroku.
Olać i żyć bez tego gówna.


@kidi1: No to chyba bym musiał #!$%@?ć albo na Kamczatkę, albo któryś z biegunów albo lasy amazonii, bo wszędzie pejsy wciskają swoje łapki. A tam gdzie nie wciskają są jakieś posrane kartele latynosów, murzynów albo chińczyki, a ci ostatni są nawet gorszi od górali ze wzgórz Golan.
A kto Cię zmusza do uczestnictwa w tym cyrku? Rozmawiaj z ludźmi, żyj swoim rytmem, realizuj postawione sobie cele, walka o cele istotne trwa na każdym kroku.


@Zeiss: Bo jak to mówią, ty się nie interesujesz polityką, ale ona zainteresuje się tobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DIO_: Toteż mówię żebyś rozmawiał, zwracaj uwagę na to jak polaryzowane jest społeczeństwo, staraj się przystępnie i nienachalnie tłumaczyć mechanizmy, którymi posługują się ideologiczni podpalacze.
Bo chcą potępienia naszych dusz


@Marienburg: No nie wiem, zbytnio wierzący nie jestem, by wierzyć w dusze i te inne rzeczy. Zależy jak gówniany jest mój stan psychiczny.