Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

I znów robi się ciepło... czy macie jakieś porady na nadmierne pocenie się na całym ciele? Wystarczy bym posiedział w jakimś cieplejszym miejscu (czyli nieważne gdzie wiosną/latem), a już się ze mnie leje.

#mirkoanonim #anonimowemirkowyznania ##!$%@? #pytanie #pytaniedoeksperta i #mikrokoksy bo wielkie chłopy zawsze dobrze doradzą



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: Tak, nawet kilka rad!
1) Redukcja tkanki tłuszczowej do 10%
2) Badania przysadki mózgowej w celu ogarnięcia czy wszystko w porządku z ośrodkami termoregulacji, jeżeli 15 stopni powoduje pocenie się
3) Nie pisanie na rakotwórczym tagu ##!$%@?, bo od tego człowiek sam się nakręca i bardziej mu gorąco
@mirko_anonim: nawilzany papier toaletowy - nosic przy sobie mala paczuszke i uzywac(!). Do tego MediSpirant z apteki - pouzywac pod pachami przez tydzien codziennie a potem raz w tygodniu do podtrzymania efektu. Ogolenie/skrocenie wlosow pod pachami. Dobrej jakosci koszulki bawelniane.
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@SayNoToPrzegryw: 10%? Wtedy będę wyglądać jak chudy szczur.
@Boroova: MediSpirant, polecasz z doświadczenia? Nie mam dużego zaufania do takich preparatów co wyskakują w co drugiej reklamie. Kiedyś próbowałem tabletek przeciw poceniu się (jakieś moczopędne), ale to nic nie dawało :(


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
@mirko_anonim:

EDIT: Perspirex, a nie medispirant. Sorry #!$%@? mi sie nazwy. I tak, szczerze polecam. U mnie problem po 2 tygodniach znikl. Czasami jak zapomne raz sie maznac w tygodniu, to traci skutecznosc. Ale 30zl dupy nie urywa, woec sprobuj - w aptekacj sa 3 wersje, od lagodnej do najmocniejszej. Ja uzywam sredniej.
@mirko_anonim: jeszcze jedno sobie przypomnialem. W Decathlonie mozesz kupic sobie podkoszulki bawelniane (biale,szare lub czarne) za 24.99zl - rewelacyjna jakosc bawelny i super sie sprawdzaja jako warstwa pod spod. Mozesz zakladac posz koszulki itp. Poprawia ogolna higiene i chlonie pot