Wpis z mikrobloga

napierala na twitterze napisal, ze "Jacula nadal udaje, że nie wie kim jestem. Podziwiam samoWyparcie:) 1:54:42" i tak sie zastanawiam drodzy wykopowicze, czy on ma #!$%@? mózg czy tylko udaje głupka dla atencji? moze on po prostu ma taki sposób działania, wymyślił osbie kiedys tam, ze bedzie debilem i tak sie bedzie utrzymywac w zyciu? z bycia debilem.
Przeciez w tym króciutkim materiale wyraźnie widać, ze bartosiak WIE kim jest napierała i tego nie ukrywa, przyznał sie, wiec jak to #!$%@? jest, dlaczego ten ynteligent z poznania uroił sobie, ze bartosiak udaje, ze nie wie kim jest napierała? ja #!$%@? xdddd
#napierala
  • 11
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie Piotrula jest tym typem ojkofoba który zwłaszcza w kraju docelowym nie osiągnął by sukcesu, dlatego swoje urojenia projektuje na świat jaki go otacza, wyparcie jest naturalne dla tego procesu przecież nie ja jestem zły tylko ta pańska Polska jest #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: po prostu inaczej rozumieją tą "znajomość". Dla Barta wejście do uniwersum wyglądało prawdopodobnie tak że ktoś z S&F mu powiedział

słuchaj jacula, jest taki #!$%@? w internecie co nagrywa filmiki na twój temat, pozywamy go?


a bart uznał że szkoda mu czasu i energii na jakiegoś poznanskiego robaka. Z drugiej strony piotrek uważa że bart musiał, koniecznie musiał obejrzeć wszystkie filmiki na swój temat, tylko udaje że tego nie zrobił
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: no przeciez bartosiak sponsoruje cala siatke trolli bartosiaczanych ktorzy dzien i noc przesladuja doktorka na wykopie, wiec mowienie o 10-15 sekundowej migawce i ze ten czlowiek (DOKTOR KUHWA! BARDZO GODNY SZACUNKU!) nie jest strategiem (przeciez pracuje w wyzszej szkole strategicznej w poznaniu!) to tak jakby ci ktos naplul w twarz i rodzine wybil, dla doktorka BARTOSIAK CALY CZAS UKRYWA UDAJE ze nie wie kim jest jego najwiekszy villain ktory go
  • Odpowiedz