Wpis z mikrobloga

@poczucie_przemijajacej_srody: mam duze doświadczenie co z jednej strony powinno być plusem chociaż moja forma psychiczna nie jest na takim poziomie żeby robić to co robiłem z drugiej strony na proste stanowiska nie chcą mnie przyjmować bo mam za duze doświadczenie. Jedna rekruterka wprost mi powiedziała, że z takim CV obawiają się, że będę miał za duże oczekiwania i parcie na awans i dla tego dziękują.
Mi kołchoz nie przeszkadza. Poważnie.
@wirus133: może tak w sumie zrobię. Z tym, że pierwszego bede bezdomny. Będę musiał mieszkać w samochodzie bez paliwa i przeglądu. Fajnie jak by się udało jakąś pracę z prysznicem i jedzeniem. Wtedy może bym jakoś wyszedł z tego gówna.
@poczucie_przemijajacej_srody: z poprzedniej pracy zostałem wyrzucony z powodu problemów ze stalkerka która zniszczyła mi opinie i zrobiła ze mnie najgorszego. Dopiero w ostatnich miesiącach udało mi się usunąć z google wszystkie wpisy z moimi danymi które miały na celu mnie ośmieszyć i zrobić ze mnie przestępcę i drania. To wszystko jest bardziej skomplikowane niż się wydaje.
@bylemkeidyskrolem: To gdzie Ty mieszkasz że nie możesz znaleźć pracy? przecież w Biedronce, Kauflandzie, Lidlu szukają ludzi a żeby się tam dostać to nie problem, tak samo możesz wsiąść na rower i wozić żarcie no ale jak nie chcesz pracować to musisz kraść hehe