Wpis z mikrobloga

W sumie to nigdy nie grałem w serię #uncharted, była ostatnio jakaś promka na remaster na "Kolekcja Dziedzictwo Złodziei" i powiem Wam Miraski, że bawiłem się świetnie :) Na początku mnie wkurzały trochę te przerywniki, ale im bardziej wciągałem się w fabułę tym bardziej przestawało mi to przeszkadzać. Na razie skończyłem Kres Złodzieja a teraz biorę się za Zaginione Dziedzictwo.
Jak przystało na #pcmasterrace to gra na ultra wygląda zajebiście :) Lokalizacja też spoko, więc odpuściłem sobie oryginalny dźwięk.
Zatem... dzisiaj wolne od roboty to pewnie zaraz sobie włączę #gry :D
Pobierz acidd - W sumie to nigdy nie grałem w serię #uncharted, była ostatnio jakaś promka na...
źródło: UNCHARTED Legacy of Thieves Collection Screenshot 2023.03.22 - 17.02.30.22
  • 13
@acidd: Dla mnie seria uncharted i ostatnia trylogia tomb raider to obowiązkowe tytuły lubiących klimaty ze zwiedzaniem starych egzotycznych świątyń ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bawi mnie jak stwierdził, że go #!$%@?ły cutscenki - no nie dziwne jak nie zna postaci i nie wie ocb xD


@Mega_Smieszek: uuu zalatuje fanbojstwem xD

Tak Twoją odpowiedź widzę xD

Najlepiej zacznij od czytania książek o piratach oraz o całej historii związanej z grą dopiero wtedy ewentualnie możesz zagrać w pierwszą część!


xD
Dla mnie seria uncharted i ostatnia trylogia tomb raider to obowiązkowe tytuły lubiących klimaty ze zwiedzaniem starych egzotycznych świątyń ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Pabick: Właśnie ja nie jestem fanem gier tego typu, ale nie powiem gra mi się bardzo przyjemnie :)
@miki4ever: Ja osobiście zacząłem grać od Gold Abyss na Ps Vicie, a później kupiłem w pudełku te remastery i od razu czwórkę z czego zacząłem grać od jedynki i od razu przeskoczyłem na czwórkę xD Nie pamiętam dlaczego, ale później tego żałowałem, bo wydaje mi się teraz, że bardziej bym się zżył z tymi bohaterami.