Wpis z mikrobloga

Miałem ostatnio kontakt z dosyć mocnym złotym smokiem i mam pytanie co do jego działania.
Połknąłem go na pusty żołądek, działanie zaczęło się po godzinie, a skrzydła rozłożył po półtorej.
Ciekawe było jednak to, że efekt był przyśpieszający myśli i wydłużający czas. Kawałki muzyczne, które trwały 5 minut, w jednym momencie wydawały mi się trwać godzinę.
To zasługa specyficznych substancji aktywnych, czy każda odmiana stosowana do jego wyrobu, da taki efekt?
Kilka lat temu gdy vapowałem na imprezie, umysł był zamulony i pełen dziur czasowych, gdy teraz śmigał po galaktykach i rozkładał dźwięki na składowe wibracje oraz kompletował je wg podobieństw.
#narkotykizawszespoko #pytaniedoeksperta
Pobierz Kulek1981 - Miałem ostatnio kontakt z dosyć mocnym złotym smokiem i mam pytanie co do...
źródło: leaves-4736366_1920
  • 12
@SOLDIER_OF_FROGTAN: Nie, to zmielona zdekarboksylowana trawa, zamrożona i mieszana ze spirytusem w temperaturze -18 stopni przez kilka dni.
7 gram na 50ml spirytusu tworzy substancję, której dosłownie 5 kropel, wysyła cię w kosmos na kilka godzin. By było śmieszniej ta ilość nie zmienia smaku napojów, przez co można kogoś ostro nafurać ( ͡° ͜ʖ ͡°)