Wpis z mikrobloga

#xtb #gielda

1. Jak to było z bezswiftowym i bezprowizyjnym wypłacaniem. Tylko na konto w PEKAO?
2. Jaki tip by to potem bezkosztowo wyjąć z PEKAO bo przewalać to u nich na PLN po ich kursach to pomyłka... a wywalać to do rewoluta gdzie sa limity i ogunie to zdaje sie niezbyt pewne miejsce by trzymać tam xx k USD... i potem wracać do PL banku.....
  • 18
@wuwuzela1: jakas śmieszna prowizja jest za wypłatę, nie pamiętam dokładnie ale kilka USD, a kantor Alior zasilisz w każdym oddziale aliora i bez żadnej prowizji. Wypłata w Pekao, wpłata w aliorze.
@wuwuzela1: ja robiłem tak - założyłem konto w pekao (nie pko), założyłem na koncie rachunek w USD, wypłaciłem na to konto dolary z XTB bez żadnych opłat (1:1 to co wypłaciłem to dostałem), potem kupno revolut premium za 30zł (można do tygodnia sie rozmyślić i oddają pieniądze) podpięcie karty bankowej PKO do revoluta, i doładowanie revoluta wszystkimi dolarami. Tam wymiana na PLN i powrót do mbanku ( ͡° ͜ʖ
@arsen-zujew: kiedys wykopki juz cwaniakowały jakie to sposoby maja a potem sie okazało ze robili tylko testowe przelewy po 10 usd xd ktore i tak były za free..Jakimi rzędami wielkości ty to przetestowałeś?
@wuwuzela1: na walutomat do tej pory korzystałem w stylu USD za PLN lub EUR za PLN itp. Wtedy rzeczywiście jest szybki przelew, ale jednak zmienia się waluta. Czy można bez wymiany waluty? Sprawdź i daj znać bo sam jestem ciekaw :)