Wpis z mikrobloga

Z jakich stron korzystacie do sprawdzenia telefonu po imei? Wgl da się sprawdzić czy telefon nie był brany gdzieś na raty, nie jest spłacany? Chce jutro obejrzeć telefon i przy okazji sprawdzić go przez 3utools. Czy jeszcze na coś powinienem zwrócić uwagę? (Głównie czy był rozkręcamy,składany) Telefon w sierpniu będzie miał rok, a ma baterie na 100% i to trochę budzi moje podejrzenia + brak dowodu zakupu

#iphone
  • 8
@agsbajahs: Na stronach operatorów masz weryfikatory IMEI pokazujące status umowy. Sam tak kiedyś router [-mobile sprawdzałem, bo kupowałem od gościa z Olx, a okazało się, że on sam jest sprzedawcą operatora i jak widzi, że ludzie nie chcą sprzętu to on od nich go odkupuje i puszcza dalej. Niby urządzenie było wciąż na umowie wg strony, ale do tej pory mi go nie zablokowali, więc gość spłaca dzielnie raty.
@prezes_internetu: no z ta bateria to tez wiem ze różnie bywa bo siostra ma nówkę 13 od listopada i tez 100%. Trochę się cykam bo tak na oko to mi może być ciężko powiedzieć, raz się już dałem tak zrobić a telefon mocny składak