Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

i tyle?


@niegwynebleid: A ile ma być ? Działo całkowicie zniszczone i nienadające się do naprawy.

Tam nawet obsługa pewnie zdrowa.


@niegwynebleid:

Na szczęście wygląda na to, że załogi nie było przy dziale.


@KwadratF1: W rogu widać żołnierza który ucieka. Załoga tych haubic ma obserwatorów którzy na widok drona dają znać. Często na tych nagraniach widać że obsługa ucieka w ostatniej chwili.
Działo całkowicie zniszczone i nienadające się do naprawy.


@Koniasz: Tja jasne, wuja widać na tym filmie bo nagle się urywa. Się wyklepie i pomaluje i dalej będzie was mielić XD
Gdzie to zniszczone działo? Bo na filmiku wygląda jakby nawet farba nie zeszła...


@kab_anos: A tak z ciekawości to powiedz mi jak to miało wyglądać niby inaczej ? Co w kawałku stali,tytanu i miedzi ma efektywnie wybuchnąć jeżeli amunicja jest składowana kawałek dalej ? Po takim wybuchu działo idzie na złom. Odłamki plus fala uderzeniowa rozwala wszystko w takim dziale. Człowiek postrzelony w głowę też wygląda normalnie. Ma przecież wszystkie kończyny
Tja jasne, wuja widać na tym filmie bo nagle się urywa. Się wyklepie i pomaluje i dalej będzie was mielić XD


@piaskun87: Ja pierniczę, następny specjalista się znalazł xD. Jak coś nie wybucha to nie jest zniszczone. Całkiem jak w gta
dlaczego oni dookola nie postawia zaslony dymnej i tak nie musza patrzec w horyzont bo wszystko maja na przyrzadach celowniczych


@zacny_login: widziałem gdzieś zdjęcie, że ukraińcy kombinowali coś z siatkami czy tam klatkami antydronowymi, ale nie wiem na ile to było skuteczne
A tak z ciekawości to powiedz mi jak to miało wyglądać niby inaczej ? Co w kawałku stali,tytanu i miedzi ma efektywnie wybuchnąć jeżeli amunicja jest składowana kawałek dalej ? Po takim wybuchu działo idzie na złom. Odłamki plus fala uderzeniowa rozwala wszystko w takim dziale. Człowiek postrzelony w głowę też wygląda normalnie. Ma przecież wszystkie kończyny w tym większość ważnych narządów całych. A jednak nie żyje xD


@Koniasz: hmm np
the aftermath is not completely conclusive


@Senuyo: Nie no super porównanie. Opancerzoną armatohaubice porównywać do haubicy wykonanej ze stopów tytanu i aluminium xD.