Wpis z mikrobloga

Dzień zaczął się symbolicznie, bo typ z wyjętym siurem obsikiwał przystanek w centrum #warszawa, następnie byłem na rozprawie sądowej prostej jak (ch z p), gdzie poziom niekompetencji sądu (jeszcze nic nie zasądził, a jak zasądzi to pewnie na moją korzyść) przez co sprawa się przedłuża sprawia, że nie wiem co się odjebuje, no i w końcu odebrałem paszport.

Życzę każdemu młodemu człowiekowi by miał styczność jako realna strona (ja byłem wzięty jako świadek przez policję i prokuraturę gdzie jestem pokrzywdzony, a sprawczyni wypadku była pokrzywdzoną xD) z policją, prokuraturą i sądem, po prostu jest to morze niekompetencji, da wam to cenną perspektywę i uświadomi lepiej gdzie żyjecie.

Wracając do symboliki - tak szczyny doskonale obrazuje to stan polskiego państwa, mam nadzieję że będziecie mieli styczność z tymi instytucjami i uświadomi wam to, że żyjecie właśnie w szczynach i wyemigrujecie do cywilizowanego kraju.

#polska #takaprawda #chlewobsranygownem #bekazpodludzi #emigracja #zalesie
Pobierz
źródło: IMG_20230323_115552
  • 5
@pieczony_szczur_z_ogniska: typowe polackie podejście hehe somsiad ma gorzej, tak skupiajcie się na Rosji to daleko zajdziecie. Już się pojawiła Rosja, jeszcze brakuje w tym temacie zwyzywania mnie od onuc bo cośtam komuś się niespodobało.

Pokażcie mi podobne zdjęcia z cywilizowanych krajów jak Tajwan/Singapur, pewnie takich nawet nie ma, bo to jest właśnie różnica cywilizacyjna.