Wpis z mikrobloga

Znowu ktoś mi ukradł dziś torbę z cateringiem, #!$%@? mnie zaraz, bo to jest już kolejny raz ( ͡° ʖ̯ ͡°) wcześniej się położyłam i nie wzięłam od razu jak przyjechało, wstałam przed 7, ale pudełek już nie było pod drzwiami xD Jakim trzeba być #!$%@? zjebem, żeby kraść czyjeś jedzenie, i to podpisane imieniem i adresem () #warszawa #zalesie #zlodzieje
  • 135
@LetticeDeVries: cieszę się że u mnie w bloku jest dostęp limitowany do swojego piętra :) regularnie ktoś wyjeżdza z bólem dupy że to niewygodne, że trzeba zdalnie odblokowywać windę blablabla...ale na szczęście administracja się nie ugięła. strach pomyśleć co w tym bloku by się działo bez tego
@LetticeDeVries: montujesz kamerę i nagrywasz 2-3 kradzieże a później zgłaszasz odpowiednim służbą i go dojeżdzają... zaraz po tym jak skończą ochraniać willę na Żoliborzu i schody... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LetticeDeVries coraz więcej takich historii tutaj trafia.
Widzę że to jest bardzo dobry sposób na nowy biznes.
Sprzedaż skrzynek na catering .
Stawiasz koło drzwi lub przykręcasz do ściany. Konstrukcja zabezpiecza przed wyciągnięciem produktów. Otwierana na kluczyk.
jeszcze dostosować wysokość tak by upadek nie powodował uszkodzenia pudełek lub też jakieś miękkie wykończenie na dnie.

Ładny biznes w Wawie można byłoby na tym trzepać
( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡
markhausen - @LetticeDeVries coraz więcej takich historii tutaj trafia.
Widzę że to j...

źródło: temp_file.png6641293257126747602

Pobierz
@LetticeDeVries: Czytam i czytam te rady i patrzę że jeszcze nikt nie podał znanej już i skutecznej metody - którą sam stosuję i polecam.

Kupujesz Syrenę Alarmową na Wifi za 90 złotych (jednorazowy wydatek) oraz czujnik PIR za 80 złotych (również jednorazowy wydatek). Czujnik przyczepiasz na wbudowany magnes na klatce schodowej, a syrenę podłączasz po usb do prądu gdzieś w domu z dala od łóżka (żebyś łatwo przez sen jej nie
@LetticeDeVries: ehh zawsze mnie to odstrasza gdy choć pomyślę o zamówieniu cateringu, a u mnie na ośce też kradną na potęgę. i tak sobie myślę, że może część tych kradzieży nie jest "umyślna", tylko ludzie jacyś starsi (którzy nie wiedzą że takie coś jak catering dietetyczny istnieje) myślą sobie że ktoś z dobroci serca wystawił na klatkę żarcie którego nie był w stanie zjeść, ażeby ktoś potrzebujący się poratował. mało to
@LetticeDeVries:

Kurde. No czyli nie chcesz nic z tym zrobić, tylko się pożalić – właśnie dlatego zabierają Ci to żarcie XD znam taki typ osobowości – laski dają się cholernie wykorzystywać :/

Reaguj – albo dojdziesz do etapu w którym złodziejaszek będzie Ci to jedzenie wyrywał z rąk xD