Wpis z mikrobloga

Znowu ktoś mi ukradł dziś torbę z cateringiem, #!$%@? mnie zaraz, bo to jest już kolejny raz ( ͡° ʖ̯ ͡°) wcześniej się położyłam i nie wzięłam od razu jak przyjechało, wstałam przed 7, ale pudełek już nie było pod drzwiami xD Jakim trzeba być #!$%@? zjebem, żeby kraść czyjeś jedzenie, i to podpisane imieniem i adresem () #warszawa #zalesie #zlodzieje
  • 135
@LetticeDeVries najgorsze jest to że nawet jak wykryjesz kto to zrobił i go zbluzgasz to na następny raz może Ci dla niepoznaki np jakąś strzykawką przez folię wstrzyknąć coś na przeczyszczenie no i będziesz miała przesrane ( ͡º ͜ʖ͡º) zacznij różowa po staropolsku gotować na kilka dni i będzie w pytke
@LetticeDeVries miałem taka sama sytuacje, tez na Ursynowie. Jak masz Judasza to przyklej sobie taśma chociażby jakiś nieużywany telefon do drzwi i zainstaluj Alfred Camera na swoim + na przyklejonym telefonie, możesz w niej ustawić żeby nagrywało tylko przy wykryciu ruchu (u mnie na klatce światło się zapala z automatu wiec w nocy fajnie łapało). Jak uchwycisz mordę tego kradnącego gówna i okaże się, ze to któryś z sąsiadów to będziesz mogła
@LetticeDeVries kamerka w wizjerze

wydrukowałem ryj złodzieja i poszedłem do niego żeby mu powiedzieć że wiem i jeszcze jedna taka akcja i pożałuje

zrobił to ponownie i jeszcze faka mi pokazał

wydrukowałem zdjęcia jego złodziejskiej mordy w 50 egzemplarzach + opis zajścia i wrzuciłem do skrzynek na listy wszystkich sąsiadów

wtedy przyszedł z mordą że go złodziejem nazywam i że śmieją się z niego teraz wszyscy xD
@zapoznalem: #!$%@? kolejny geniusz xD a przeczytałeś chociaż moje komentarze? jak nie zamawiałeś nigdy pudełek i nawet nie wiesz jak to wygląda, to daruj sobie takie durne porady

@Dzia-do-stwo: no tak, kamerka w wizjerze to przydatna rzecz tak czy inaczej, więc pomyślę nad takim czymś

@wonsz_smieszek: nie sądzę żeby to była zorganizowana akcja xD zostawiam jedzenie do rana może raz na miesiąc, jak przysnę i nie usłyszę kuriera. Gdyby
złodziejowi zrobi się głupio


@KondominiumKatoSocjalistyczne: no, moralniaka złapie i tym razem nie #!$%@?... Złodziej ma #!$%@? czy opka będzie miała co jeść czy nie. Widzi okazje to z niej korzysta a, że okazja się powtarza to i kradzież też.
#!$%@? kolejny geniusz xD a przeczytałeś chociaż moje komentarze? jak nie zamawiałeś nigdy pudełek i nawet nie wiesz jak to wygląda, to daruj sobie takie durne porady


@LetticeDeVries: takie durne porady jak kamerka albo jakaś kartka? w ogóle jeżeli twierdzisz że "jakby dało się coś zrobić, to już bym dawno zrobiła" to po co w ogóle dyskutujesz na ten temat z ludźmi?
@LetticeDeVries: nie kupuje się czegoś i zostawia pod drzwiami, jak możesz kupować i beztrosko zostawiać jedzenie pod drzwiami, nie dość, że nie robisz w domu jedzenia jak Bozia nakazała to taka nonszalancja( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ranger: to jest chyba jedyny pewny sposób, żeby nikt nie zabrał i zazwyczaj też biorę od razu jak kurier zostawi. No ale i tak mnie to dobija, że w tym kraju nawet żarcie Ci ktoś ukradnie jak nie przypilnujesz :/

@zapoznalem: to ty dyskutujesz, nawet nie czytając moich odpowiedzi ()

@aa-aa: w sensie jak ktoś dostaje paczkę pod drzwi albo list to też trzeba #!$%@?ć?
@LetticeDeVries: no a czego się spodziewasz???? to obcy ludzie, takie coś może korcić, leży to sobie weźmie. Jakby ktoś został przyłapany to by był wstyd, a tak to bierze i tyle
@LetticeDeVries nie ma wyjścia na polaków robaków, no chyba że sobie na drzwiach zamontujesz jakąś jebutną skrzynkę na listy w której drzwiczki otwierają się tylko w jedną stronę. Może jakiś inny katering który dostarcza w innych porach wchodzi w grę?