Wpis z mikrobloga

Kupiłem grę na G2A, ale okazało się, że jednak to nie jest klucz do gier tylko dane do konta steam... Zostałem zrobiony jak dziecko ( ͠° °) tak to jest jak w pośpiechu człowiek chce coś kupić, ale nie sądziłem, że tak szanowana marka jak G2A na swojej platformie daje możliwość oszustom handlować dostępem do konta steam jako uprawnienie rodzicielskie czy coś. Mirki co mogę zrobić? Samo G2A nie daje możliwości odzyskiwania pieniędzy. Informują, że jeśli chce się zwrot to trzeba kontaktować się ze sprzedawcą... Już widzę jak mi oddaje kase.

Miał ktoś z Was taki problem. przesyłam niżej zdjęcie i dane do tego konta. Proszę o zgłaszanie go na steam

#g2a #oszustwo #steam #kradziez #gry
Ricochet - Kupiłem grę na G2A, ale okazało się, że jednak to nie jest klucz do gier t...

źródło: oszust

Pobierz
  • 16
@Ricochet: Ale w jaki sposób jest nielegalne? Prawnie czy według regulaminu firmy? Jeżeli to drugie to kupowanie kluczy na stronkach typu g2a czy podobnych też w pełni legalne nie jest według twórców gier. Więc na jedno wychodzi niestety.
@Ricochet: jaki byl opis ogloszenia? Jezeli w opisie jest ze to konto to nie zrobisz nic. Jezeli jednak kupiles klucz i dostales konto to konto zglos i zrob chargeback (o ile placiles karta) bo to niezgodnosc towaru z umowa.

Wszystko zalezy od ogloszenia.
@Ricochet: 2023 rok, a ludzie dalej kupują na G2A (_ ) Mało to afer było że z #!$%@? kart kredytowych były klucze kupowane i sprzedawane? Pomine fakt że nie przeczytałeś oferty i kupiłeś konto XD