Wpis z mikrobloga

#poe #pathofexile

Mirki, wróciłem do gry po 3 latach i ja #!$%@?, co tu się wyprawia. Zrobiłem najpier Elementalistę na błyski Arc według Enkiego całkiem spoko się tym lata, ale nadal zdarzały się sytuacje że moby gasiły mnie na hita na mapach 15+ , więc poszedłem w Okultyste z trującą strzałą i aurą śmierci ze zbroi Death Oath , jest lepiej, zdarza się że mnie boss #!$%@? to nie zdąże odpalić butelki, ale expi się o wiele przyjemniej. Jest taki build żeby nie bać się nikogo i niczego? Coś całkowicie niezajebywalnego na dowolnej instancji?
Kick_Ass - #poe #pathofexile 

Mirki, wróciłem do gry po 3 latach i ja #!$%@?, co tu ...

źródło: temp_file.png6376959122174560231

Pobierz
  • 8
@Kick_Ass: Możesz zrobić arca na elemntaliście z full blokiem i resami na 90%. Do tego ja robie spory regen zeby niwelować wszelkie DOT. Oczywiście troche kosztem damage i to już będzie koszt buildu około 50-70d, ale można grac jedną ręką i t15 się czyści szybko.
@Zerp aż tak się zagłębiałem jeszcze xD ale jeśli tak to i tak tanio, bo w moim obecnym Okultyście potrzebuję Forbidden Flesh i Flame z alokacją Bastion of Elements , jeden klejnot mam, a drugi wczoraj gościu mi chciał za 120d sprzedać xD
Explosive Arrow Totem Ballisty na Championie, Zizaran caly kontent tym zrobil na hc. RF jugg tez spoko. A explosive arrow ballisty sa meta juz dobre 2 lata. Ale czy warto sie tak wkrecac? 7 czy 8 kwietnia nowa liga startuje, a za tydzien w czwartek zapowiedz z patch notesami, bo od roku daja patch notesy zaraz po streamie.
@Kick_Ass: op meta buildy w tym sezonie to shockwave totem hiero, poison srs necrochyba nie pamiętam już jaki spec xD, grałem obydwoma i polecam, srs trochę drozszy ale lepszy #!$%@? jeśli chodzi o defa, 40/40 zrobione latwo