Wpis z mikrobloga

Hej mireczki,
To już mój ostatni wpis tutaj, więc chciałam się pożegnać (,).

Trochę mi smutno, że nie będę się już z wami dzielić moimi seksualnymi doświadczeniami, ani że nie będziecie wiedzieć, jeśli uda mi się znowu pobić jakiś rekord na dojścia, a na pewno się uda,bo jestem seksualnie ambitna.

Wiem, że dla wielu z was moje wpisy to baity, a całe konto to troll, no ale tak nie jest.
Jak znajdziecie odpowiednią osobę to życie seksualne naprawdę może tak wyglądać, tylko trzeba się zaangażować i nie zrzucać seksu na drugi plan. Pamiętajcie, że komunikacja jest najważniejsza, nie mówię tutaj o tych cringowych pytaniach podczas sesku, typu "dobrze ci?". Chodzi mi o rozmowy na temat waszego seksu, ale poza łóżkiem, na neutralnym gruncie.
Mówcie sobie co wam się podoba, co chcielibyście zmienić/dodać, co zrobić żeby było lepiej, mówcie o tym co was podnieca. Starajcie się dla partnera. Chwalcie się nawzajem, nie nastawiajcie się negatywnie na nowe rzeczy i nie wstydźcie się seksu.

To tylko seks, ma wam być po prostu przyjemnie. Więc #!$%@? z tym, że coś może się wydawać fu lub cringowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Dziękuje wszystkim mireczkom, którzy miło komentowali moje posty @Emble. Dziękuje też tym co komentowali niemiło, @Pralko-suszarka zawsze to jakaś możliwość dyskusji, @maslan63 tobie dziękuje za szaszki xd. @KSHMR thx za fajną muzyczkę. Dziękuje też innym mireczkom za ciekawe rozmowy na temat seksu i nie tylko ()

Dziś wieczorem usuwam konto, więc jak ktoś chce się jeszcze pożegnać, wysłać dick pic czy inne gówno to zapraszam.

Pozdro600.

#gownowpis #seks
  • 28
@kocham_wykopka

pobić jakiś rekord na dojścia, a na pewno się uda


Z Twoją metodologią liczenia "orgazmów" to ja obstawiam, że i do 100 dojdziesz( ͡º ͜ʖ͡º)
Przestań liczyć każdy skurcz po osiągnięciu orgazmu jako każdy kolejny orgazm, a już te liczby nie będą takiego wrażenia robić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kocham_wykopka: nieskromnie pisząc, wysublimowana muzyka na każdą okazję. Tobie też dziękuję za podsyłanie. Powodzenia w życiu prywatnym i na studiach. Pamiętaj. Lepiej koszyk orgazmów niż koszyk róż, choć najlepiej jedno i drugie ????Ps. Lubię swój vibe muzyczny ????
@kocham_wykopka Z tego jak to kiedyś przedstawiłaś (to było coś w stylu "nie wiem czy to był jeden długi czy ileś tam krótkich" ) to niestety wynika ( ͡º ͜ʖ͡º) ale życzę powodzenia w zwiększaniu ilości, długości i ogólnego zadowolenia z orgazmów. Pozdrów ruchacza.

@kocham_wykopka bywaj mirabelko, Twojej decyzji nie popieram ale w pełni rozumiem. Na myśl o Tobie będzie mi się robić ciepło na serduszku jako o prawdziwie pozytywnej osobie, dającej przykład jak się powinno cieszyć w życiu ze swojej seksualności. Obyś odzyskany czas poświęciła na coś produktywnego a nie tylko oglądanie śmiesznych kotków na instagramie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Powodzenia, daj znać gdybyś jednak wróciła (