Wpis z mikrobloga

#danielmagical #patostreamy

Mam pytanie odnosnie niszczenia przez Was zycia tucznikowi. Dostalem info, ze robicie to za to, ze on zniszczyl jakies biznesy jakiejs fryzjerce i grubej rybie. Przyblizcie mi prosze temat. Nie ogladam tego gowna i nie interesuje mnie otoczka tych streamow tylko chce poznac konkrety: co zrobil, jak zrobil, kiedy zrobil, dlaczego to zrobil i w jaki sposob to zrobil ze #!$%@? komus biznes. Dzieki i pozdro
  • 49
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: uja słyszałeś uja wiesz. Jeśli cię to nie interesuje to... Nie interesuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak na poważnie to grzebiesz temat sprzed 6 lat i ludziom nie chce się wyjaśniać jakiemuś randomowi, co się przez karierę danielka działo. Jbc to typ streamuje od 2015. Po oglądaj shoty, ewentualnie poczytaj stare wpisy. 2017 to chyba bodajże tylko 250k-400k wpisów na tagu ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@noos: Co chcesz powiedziec przez to ze magical zaczal sie na wykopie? Zglebilem temat i wiedze dzieki uprzejmosci niektorych Mirkow i to co sie tam odwalalo to istna masakra. Myslalem ze typ jest nieszkodliwy, z mordy na takiego wyglada przynajmniej. Ostro.
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: Nie masz na co czasu marnować? Interesowanie się tym patologicznym ścierwojadem to kompletna strata czasu, energii i degeneracja mózgu do poziomu neandertalczyka "uga buga". Tak tylko chcę Ci zaoszczędzić pozostałych komórek mózgowych które możesz spożytkować na coś konstruktywnego.
  • Odpowiedz
@ExtraPensja: Wykop go promował tutaj w pewnym sensie - dzięki temu jego oglądalność rosła tak jak teraz i ty interesujesz się nim z uwagi na obecność pojawiającego się tagu. Pisało się o nim i wielu wykopków z początku stanowiło jego "fanbazę" - jeśli można to tak nazwać tak jak jakąś widownię miał tu gural czy rafonix. Tucznik jednak szybko stał się symbolem antyidola. Choć idol to w przypadku patostrimerów oczywiście pewne
  • Odpowiedz