Wpis z mikrobloga

#danielmagical #patostreamy

Mam pytanie odnosnie niszczenia przez Was zycia tucznikowi. Dostalem info, ze robicie to za to, ze on zniszczyl jakies biznesy jakiejs fryzjerce i grubej rybie. Przyblizcie mi prosze temat. Nie ogladam tego gowna i nie interesuje mnie otoczka tych streamow tylko chce poznac konkrety: co zrobil, jak zrobil, kiedy zrobil, dlaczego to zrobil i w jaki sposob to zrobil ze #!$%@? komus biznes. Dzieki i pozdro
  • 49
@ExtraPensja: Daniel Magical wypowiedział wojnę wykopowi, a nie odwrotnie. Obwinia nas o wszystko, a jak byś go znał dłużej to byś wiedział, że Daniel zawsze kogoś obwinia o niepowodzenia. Np. To że Gocha siedziała to wina Jacy itp. Teraz Daniel obwinia wykop i twierdzi, że to hejt, a widzowie po prostu zaczęli go rozliczać z niewypełnionych celów i kłamstw.
@ExtraPensja: "konkrety: co zrobil, jak zrobil, kiedy zrobil, dlaczego to zrobil i w jaki sposob to zrobil ze #!$%@? komus biznes."
chyba nie myślisz, że ktoś będzie jakiemuś randomowi dokładnie z detalami streszczał jego wieloletnią działalność w niszczeniu innych ludzi XDDDDDD jak tego nie oglądasz to po co ci tyle niepotrzebnych informacji? Wyglądasz mi na konto mrugały.
@RafaellusAnalus: #!$%@? wasze streszczenia. Pytanie dotyczy dlaczego chcecie go zniszczyc? Trudno napisac: 1. Oszukal widzow wylaczajac streama ktory mial trwac iles tam godzin i zawinal sie z hajsem. 2. Nasral na dywan gosce. 3. Cos tam cos tam. Widze ciezko u was z czytaniem ze zrozumieniem a zasmiecacie mikro swoimi wysrywami nie potrafiac wyjasnic dlaczego i za co.