Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym Boostem dla nowych kont? Ostatnio zrobiłem test, zakładałem nowe konta z tymi samymi zdjęciami, opisem i zainteresowaniami. Chciałem sprawdzić, czy ten mityczny boost na pierwsze dwa-trzy dni istnieje.
Parę pierwszych kont sypało lajkami jak talala 99+ w 3 dni. Czasami zdarzało się z innym kontem, że w 3 dni było tylko 20-30 lajków. Wszystkie konta po właśnie tych 3-4 dniach zwalniały, przybywało tylko po 5-6 lajków dziennie.
Wnioskując na podstawie tych testów mityczny BOOST istnieje i konta nowe dużo lepiej radzą sobie niż konta które już mają parę tygodni.
Z tego wynika, że jeżeli ktoś ma problem z nowymi parami wystarczy po prostu założyć od nowa konto i sprawa powinna się polepszyć.
#tinder #przegryw #heheszki
  • 7
mityczny BOOST istnieje i konta nowe dużo lepiej radzą sobie niż konta które już mają parę tygodni.


@Tomszyk: spierałbym się, że jednak nie istnieje. Po prostu na początku algorytm przypisuje Ci "średnią wartość", a po kilku dniach umieszcza Cię tam gdzie "należysz" w drabince atrakcyjności. Zrób sobie Klaudiusza Chada i zobacz czy nie będzie odwrotnego efektu - ilość par z czasem zwiększy się.
@Tomszyk: ten boost huia ostatecznie daje. Na nowym koncie pokazujesz się dupom ale one lecą na dużym limicie km. Licznik po dobie idzie na 99+ ale jak sam miałem ustawiony limit na 4km to nie przekłada się to na matche. Dziewczyny w większej odległości mnie nie interesują