Wpis z mikrobloga

@Nullek: w poliftach świecą odrobinę lepiej, natomiast ja nie miałem na co narzekać mając okazję jechać przedliftem, świeciło to bardzo dobrze
@Nullek: Miałem zarówno przedlift, mam teraz polift. Nie wiem gdzie to czytałeś, ale to bujda. Świecą naprawdę dobrze. Latałem zarówno na ekspresówkach w nocy czy jadąc do domu kompletnymi wiochami i na długich widoczność jest naprawdę dobra.
@citron: @piwakk rozpatruje przedlifta, w poliftach właśnie podobno było lepiej. Natomiast no chciałbym opinii kogoś kto korzystał, a nie tylko słyszał. Jak waszym zdaniem mają się one porównując je do zwykłych halogenów? Chodzi mi głównie o światła mijania. Drogowe tak bardzo mnie nie interesują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nullek: No święcą lepiej. W porównaniu do Megane 3, które miałem przez ponad 3 lata. Ale głównie na długich widać było kosmiczną różnicę według mnie.
@Nullek: jedyne o co bym się obawiał to świecenie w deszczu, ledy raczej szybko giną w deszczową porę, natomiast w każdych innych warunkach halogen nie ma podjazdu
@Nullek: sąsiad psa potrącił swojego, czarnego po nocy. W jakiś kamień wjechał na parkingu miskę wyrwał, silnik jakimś cudem przeżył. Młody chłopak 25 lat żadnego problemu ze wzrokiem. Ostatnio jak na ćwiartkę wpadł to mówił, że boi się tym po nocy jeździć.