Wpis z mikrobloga

Wrocław, galeria Wroclavia: Grupa ukraińskich wyrostków napada na polskie dzieci. Na miejsce przyjeżdża policja, która odmawia interwencji, po tym jak orientuje się kto jest sprawcą zajścia. Podobne sceny mają miejsce w całym kraju.

https://twitter.com/Enrikez3/status/1637819498286678016

#polska #wydarzenia #napad #wroclaw #ukraina
Pobierz
źródło: 1b32bb2d272b1616603e4f8939d86d92
  • 43
@lentilek:
Tak to jest w porządku jeśli ktoś kto do nas przyjeżdża leje kogoś po mordzie.
Chociażby dlatego, że ma takie same prawo to robić jak ty czy ja.
Jak byłem w wieku nastu lat wielokrotnie widziałem bójki Polaków. Ukraińcy zgodnie z prawem mają takie same prawa toczyć bójki.
@Aperitiff: chcesz ofiaro losu to się dostosowywuj ja moge #!$%@?ć napastnikowi nie zważając na konsekwencje prawne i tyle moge zrobić ja pojde posiedzieć w ciepłym więzieniu z dietką i wszelkimi udogodnieniami nie płacąc w tym czasie za nic a napastnik będzie połamany z drutami w rękach i nogach na wiele lat.
pojde posiedzieć w ciepłym więzieniu z dietką i wszelkimi udogodnieniami nie płacąc w tym czasie za nic


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Zależy kto, co lubi. Ja wolę np. popijać sobie teraz spokojnie kawkę w domciu, wygodnie przed komputerem, potem pójść sobie kulturalnie na spacer, do restauracji, a nie w przepoconej, ciasnej celi z ziomami się kisić przez kilka lat XD.
@maxPL: Wrzucasz fake newsa z dorobioną historią. Na tym filmie pada jeszcze śnieg, pomijam że śniegu we Wrocławiu nie było od kilku dobrych miesięcy. Dodatkowo cała Wroclavia z zewnątrz jest widoczna na google street view i w żadnym miejscu nie pasuje do otoczenia które jest na filmie.
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: To odszkodowanie dostanę ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak poza tym, to już jestem na tyle dorosły, by wiedzieć, gdzie się nie prowadzać i to wystarcza, bym chodził z nieobitym "ryjem". A harpagany niech się napieprzają i niech ryzykują wieloletnią odsiadką razem z innymi przegrywami XD. Potem żałują, że mogli ten czas spędzić w inny sposób. Ale to już jest kwestia wyrośnięcia z takich durnoctw. Prawda,
@Aperitiff: i ty serio myślisz że zawsze unikniesz konfrontacji ? przegrywem tej sytuacji to jesteś tylko i wylącznie ty bo nie potrafisz siebie i swoich najbliższych obronić 0 instynktu samozachowawczego i coś z tobą jest nie tak w takim razie.
Będziesz się latami ciągał po sądach o odszkodowanie xd już to widze jak dostajesz kilka tysięcy za wybite zęby które nawet nie pokryją dentysty a gościu dostanie rok odsiadki i zawiasy
Będziesz się latami ciągał po sądach o odszkodowanie


@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Powiem tak - za dużo wypoku się naczytałeś. Znam przykład z życia wzięty, że wracający po nocy z disco pewien kolega, został znokautowany przez jednego ćpunka, który pomylił go z kimś innym. Monitoring miejski, świadkowie i przegryw do pierdla na kilka lat oraz srogie odszkodowanie dla ofiary. Myślę, że jesteś jeszcze dość młody i imponują ci takie zabawy jak fame mma, ale