Wpis z mikrobloga

Widzę, że w gorących robi karierę wpis o tym, jak to Julki obecnie w liceum chodzą tylko ze starszymi 20-letnimi, Oskarkami. Tinder, który rozjechał rynek matrymonialny tak, że nic nie zostało dla biednych przegrywów rówieśników.

Śmiechłem srogo.

Moi drodzy licealiści, w żodyn #!$%@? sposób nie jesteście wyjątkowi w stosunku do poprzednich pokoleń. W żodyn. Jak świat światem, chłopaki w wieku nastoletnim mają jeden priorytet - jak najszybsze intymne kontakty z dziewczynami w ich wieku. Tak, chodzi o seks. Natomiast dla ich rówieśniczek, nie ma nic mniej atrakcyjnego, niż pryszczaty licealista gołodupiec. Będąc nastolatkiem, jest się li tylko larwą faceta - atrakcyjność bliska zeru, kasy własnej brak, zero samodzielności, brak ogólnej dojrzałości i odpowiedzialności. Jedynym organem, działającym już jak u mężczyzny, jest penis, którego katujecie przy pamięciówach do waszych koleżanek. Macie zatem po jednej stronie masturbatora-przegrywa, ale za to wyglądającego #!$%@?. Po drugiej stronie stoją już goście, którzy weszli w jakiś sposób w dorosłe życie, a ich zainteresowania nie kończą się na zapaleniu szluga na długiej przerwie, bądź myśleniu, jak tu skitrać piwo na imprezę.

Tak, stoicie na przegranej pozycji. Tak, było tak zawsze- to nie tinder, tylko naturalna chęć wyboru lepszego partnera przez wasze rówieśniczki.

Powiecie, że to niesprawiedliwe. Tak, ale matka natura trochę naprostowała tę niesprawiedliwość - w wieku 30-40, gdy wasze koleżanki będą miały najatrakcyjniejsze lata za sobą, wy jesteście jakieś 2137 razy atrakcyjniejsi, niż obecnie w szkole.

Plus, to słynne zaruchanie, jest w waszym późniejszym życiu naprawdę nie tak skomplikowane. Wręcz - banalnie łatwe. Wystarczy przestać traktować drugą płeć z nienawiścią. Wyjść z piwnicy. Wyrosnąć z głosowania na konfederację. Czasem postawić drinka, albo kolację, bez opisywania na wykopie, jak to zostaliście naciągnięci. Takie tam podstawy. Pozdrawiam cieplutko, wytrzymajcie parę lat.

#blackpill #przegrywa #szkola #stulejacontent #szkola
  • 8
@tuf_wedrowiec: Tak, tak- na pewno tak jest, peak SMV jest przed 40 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko dziwnym trafem jak bylem nastolatkiem-golodupcem-przegrywem jedna laska w zasadzie otwarcie proponowala mi seks. Ciekawe czy dzisiaj mi jakas 18-latka zaproponuje jak juz mi sie zaczyna siwizna. Przypuszczam, ze watpie. Wtedy przez sam fakt chodzenia do szkoly mialo sie bliski kontakt z dziewczynami i nawet bez social skilla mozna bylo je