Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu marzy mi się 49 calowy monitor 5120x1440, coś co byłoby idealne zarówno do pracy jak i do grania. Tymczasem widze, że znowu niezły szał robią te nowe monitory OLED, ale zanim zrobią taki monitor w tym konkretnym rozmiarze to pewnie trzeba będzie poczekac przynajmniej 2 lata :(

#pcmasterrace #monitory
  • 7
@niegwynebleid: Do pracy używam 2x 27 cali (2560x1440) + 1x 24 cale fullhd. Dla mnie to by była głównie taka zmiana, że nie miałbym tyle ramek pomiędzy monitorami a nad monitor i tak powiesiłbym jeszcze jeden.
@Murasame: Mam odyssey g9 i to najlepszy monitor jaki miałem, a trochę się ich przewinęło, po pierwsze matryca VA samsunga która nic a nic nie smurzy szczególnie w porównaniu do konkurencji, kolory fantastyczne bo na technologii quantum dots, 240Hz, ale to wszystko i tak jest nic przy tym super szerokim formacie, micha się cieszy za każdym razem czy to przeglądając sieć czy też grając obojętnie w jaką grę, nie wyobrażam sobie
@Murasame: sam się szarpnąłem na Samsunga Odyssey G9 i również bardzo sobie chwalę format 32:9, po wielu latach na 21:9 są to nowe doznania. Aczkolwiek jest to na tyle specyficzna rzecz, że zdecydowanie nie dla każdego. (no i osobna sprawa, że Samsung traktuje klientów jak betatesterów)