Wpis z mikrobloga

@Czipsu: (#) @RuskaCzapla: http://gizmodo.com/5975567/windows-phone-8-has-the-funniest-error-ever

But if that's not enough for you, Windows Phone Support got involved, basically confirming (or at least not denying) this as a real error. It's just not one that normal users should ever see. Instead, it's a rather deep-seated error that can only be teased out if you start messing with flashing new firmware. If you were looking for proof that Windows Phone 8 is actually
@mojave: jeśli już ktoś się bierze za wyśmiewanie #windowsphone to niech zmieni kąt ataku. Jeśli chodzi o płynność, niezawodność działania oraz bezawaryjność to OSTATNI system z jakiego mozna sie nabijac to WP. Na iOS zdarza sie to bardzo rzadko (powiedzialbym raz na ok, tydzien, dwa), na androidzie raz na dzien-dwa. Na WP uzywalem 2 telefonow w sumie prawie rok i zdazyło mi się BYĆMOŻE raz (choć nie jestem pewny czy wogóle).
@fakdesystem: I pamiętasz jak 2 lata temu te telefony pracowały?

Kup iPhona 4 i porównaj go do 5s.

Kup HTC Sensation i porównaj go do HTC One

Kup HTC Mozart i porównaj do najnowszej Lumi.

Tak to widzę. A ty opisujesz przez pryzmat 2 letniego telefonu. Fakt na androidzie wypada kilkaset gunw. Tak to jest jak koncerny chcą dochłapać się na sprzedaży szajsu. Za to wielki plus należał się Apple. Ale
@Qiepka: No wlasnie nie. Kiedys uzywalem w prawie tym samym czasie, po kilka miesiecy Mozarta, sensationa i iPhona 4 i pamietam jak pracowaly a ostatnio tez po kilka miesiecy iPhona 5, Lumii 920 i teraz naxusa 5. Wiec porownanie jest z "lat świetnosci" danych urzadzen.
@Qiepka: co do porownania urzadzen z tym samym systemem to sa one bez sensu.

iOS i WP od poczatku byly bardzo dobrze przygotowane i chodzily szybko i stabilnie. Android to była śmierdząca kupa, teraz wyglada to znacznie lepiej ale przeciez gorzej juz byc nie moglo