Wpis z mikrobloga

@zrobmy_sobie_rewolucje: flippening czy nie, dopóki idzie bokiem i nie leci do piekła, to i tak z korzyścią dla posiadaczy staked ETH.

Lepsze +5% (staking) niż -1.7% (inflacja kopaczy). Sam w zeszłym roku nakręciłem sobie 15% zysku denominowanego w ETH z dźwigni, bo znalazłem dość dobrze skorelowanego z ETH kamienia o symbolu WBTC, którego dość tanio się szortuje (max 1.3%). Teraz trochę piecze mnie ta pozycja, ale musi spaść przynajmniej do 0.055,
Pobierz gysnde - @zrobmysobierewolucje: flippening czy nie, dopóki idzie bokiem i nie leci do...
źródło: Zrzut ekranu 2023-03-20 o 11.49.16
@gysnde: nie, stacking nieprzydatnych kompletnie do niczego tokenów nie jest lepszy niż malutka inflacja BTC.

ETH służy tylko do płacenia fee. Nawet nie aspiruje do waluty. To tulipan...
I to scentralizowany, bez przerwy zmieniany przez fundację (w zasadzie jedynie vitalika i łysego). To gówno jest gorsze niż fiat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chaintime:

nie, stacking nieprzydatnych kompletnie do niczego tokenów nie jest lepszy niż malutka inflacja BTC.

??? Staking jest odpowiednikiem miningu, więc służy do zabezpieczania sieci. Już ustaliliśmy, że nie masz koparki, więc jesteś tylko plebsem kupującym produkt, który zrzucają posiadacze tej sieci - Kopalnie. Nie masz też nic do powiedzenia w sprawie tego, co wchodzi do bloku i sobie walisz do node'a trzymającego kopię łańcucha - może dlatego myślisz, że to
ETH nie aspiruje do bycia pieniądzem, choć funkcjonuje jako środek wymiany


@gysnde: tak, ETH służy do wymiany na inne nieprzydatne tokeny. I tylko do tego. Scentralizowany, kontrolowany shit... Nikt tego nie traktuje jako sov jeżeli 5 razy zmieniano podaż. I te bąby trudności, które były idiotyczna wymówka dla nietechnicznych ludzi a każdy kto ogarnia działanie tego, wiedział że można je wyłączyć. Co roku Vitalik wraz HF (bo bomba) dorzucał różne inne
Pobierz chaintime - >ETH nie aspiruje do bycia pieniądzem, choć funkcjonuje jako środek wymia...
źródło: comment_1641059294V6eiUVmljcybV0VT9DJk9n
@chaintime: szkoda, że w czasach Chrystusa nie było internetu i archiwum listy mailingowej. Myślę, że czar by szybko prysnął. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jack Dorsey to frajerzyna. Do tego kłamał przed Kongresem USA w sprawie cenzury Twittera.
Pobierz gysnde - @chaintime: szkoda, że w czasach Chrystusa nie było internetu i archiwum lis...
źródło: OIP
@gysnde: o czym ty majaczysz? Jest wszystko od początku. Cała lista mailingową cypherpunkow (wy na discordzie i zoomie gadacie).

Nawet są logi dyskusji kanałów na ircu z 2010 roku...

U was wszyscy czekają co Vitamin postanowi (po zmianie 20 idiotycznych pomysłów).
@gysnde: Przypominam że Buterin miał nawet pomysł żeby skalować ETH za pomocą bcashahahahahahhaha ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Vitalik Buterin: Use Bitcoin Cash to improve Ethereum scalability

The Ethereum co-founders’ suggestion—meant as a stopgap while the blockchain readies its major upgrade—has been greeted with incredulity.


https://decrypt.co/7885/vitalik-buterin-bitcoin-cash-ethereum-scalability?amp=1

Czasem myślę że Vitamin tylko robi największy
Pobierz chaintime - @gysnde: Przypominam że Buterin miał nawet pomysł żeby skalować ETH za po...
źródło: 36922633190_1f5985398f_k-gID_3
@chaintime:

z tego zrobiliście taka karykaturę że nawet Vitamin doszedł do wniosku że przesadził. Naprawdę zaskoczył mnie, bo okazało się że ma jakieś granice standardów i szczątkowy rigcz... Nawet dla scammera to już jest przegięcie (ʘʘ)


Vitalik to bardzo rozsądny człowiek, tylko trzeba dopuścić do świadomości, że świat nie jest czarno-biały, nie każdy konkurent jest scamerem i dopuszczać wiele opinii opartych o fundamentalnie inne ideologie. Polecam jego
@gysnde: gościu. Ja w przeciwieństwie do wszystkich etherowcow jakich spotkałem na wypoku czytałem całego bloga Buterina od ogłoszenia Ico eth... Sam polecałem go przeczytać, bo nie mogłem uwierzyć co on tam #!$%@?.
@chaintime:

Czasem myślę że Vitamin tylko robi największy trolling w historii ludzkości. Ze to nnie może być na poważnie (ʘʘ)

On miał wtedy dwadzieścia dwa lata? Był niedoświadczony, nieasertywny i otoczony przez socjopatów. Teraz jest Chadem i nie da sobie grać na nosie. Ekosystem ETH też jest dużo większy niż pojedyncza osoba, więc nawet jakby mu się pogorszyło, to i tak już nic nie zepsuje.
Jack Dorsey to frajerzyna. Do tego kłamał przed Kongresem USA w sprawie cenzury Twittera.


@gysnde: co ty #!$%@?? Nie kłamał. Z maili jasno wynikało że nie wiedział o tym. Znów kłamiesz licząc że ludzie uwierzą, bo nikt by tak bezczelnie nie robił przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego Jack odszedł z Twittera na 2 lata zanim Musk złożył ofertę kupna. Skupił się na BTC. Zrobił fundusz BTC,
Pobierz chaintime - >Jack Dorsey to frajerzyna. Do tego kłamał przed Kongresem USA w sprawie ...
źródło: 36922633190_1f5985398f_k-gID_3
@gysnde:

Jack Dorsey to frajerzyna. Do tego kłamał przed Kongresem USA w sprawie cenzury Twittera.


Jakby mi państwowe służby wpadły do firmy żeby cenzurować memy, a później to samo państwo oczekiwałoby, że będę się z tego tłumaczył, to też bym wzdychał i przewracał oczami słuchając pytań debili w Kongresie.
@gysnde: z resztą to już żałosne co robisz. Z tematu kompromitacji Buterina który kontroluje twój shit, przechodzisz w zakłamany atak na kogoś kto nie ma żadnego związku z BTC, poza tym że jest jego entuzjastą.

BTC nikt nie kontroluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wasz scam ma 12 nodów użytecznych dla użytkowników (prywatne nody z których nikt nie ma pożytku poza ich właścicielami to nie nody dla sieci.
Pobierz chaintime - @gysnde: z resztą to już żałosne co robisz. Z tematu kompromitacji Buteri...
źródło: comment_1653505239AbdxBDHKHc5NtH6qJCuNy3
@Manah: przecież z samych maili ujawnionych wynika że Jack o tym nie miał pojęcia.

#!$%@?ł z tego syfu nawet nie wiedząc że szambo kiedyś wybije. Widział jakie gówno się z tego zrobiło. Uciekł z corpo do BTC.
@Manah:

Jakby mi państwowe służby wpadły do firmy żeby cenzurować memy, a później to samo państwo oczekiwałoby, że będę się z tego tłumaczył, to też bym wzdychał i przewracał oczami słuchając pytań debili w Kongresie.

Konges to władza Ustawodawcza i Nadzorcza, a Rząd czy FBI to władza wykonawcza (administracja). W parlamencie są reprezentanci różnych partii... Rozumiesz różnicę?

To trochę jakby menadżer w firmie robił na lewo interesy z pracownikami przy pomocy
przytocz konkrety


@gysnde: przecież on tam stał post za postem. Wystarczy zobaczyć jego blog od najstarszych.

Robił dokładnie to samo co dziś. Czyli rzucał koncepcje za koncepcja udowadniając jaka jest genialna, żeby po tygodniu przemyśleń stwierdzić że jednak było #!$%@? i już ma lepszą.

#!$%@?ły o tym jak zrobić pod od pierwszych postów. I uruchomił mega prosty i prymitywny blockchain. Naprawdę prostszy niż jakiekolwiek wcześniejsze. Jest tylko jeden rodzaj najprostszej tx.
@gysnde: to jest tak nieprzemyślany i tępy blockchain że wręcz jest to niewiarygodne. Odpalił najprostszy blockchain jaki istniał. Nawet nie przemyślał że teoken eth nie będzie kompatybilny z tokenami etc na tym schicie. ETH jest najbardziej ułomna jednostka na własnym blockchainie. Musicie robić wrapowane eth, żeby cokolwiek możec z tym robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest tak idiotyczne że musieliście sami robić takie gify, metoda obrazkowa
Pobierz chaintime - @gysnde: to jest tak nieprzemyślany i tępy blockchain że wręcz jest to ni...
źródło: wrapped1