Wpis z mikrobloga

Mieliśmy być po szczycie dostaw sprzętu @JanLaguna, a tu bęc 60 samobieżnych jednostek artylerii prosto z Włoch, a amerykanie zapowiedzieli przysłanie sprzętu, który ma podobno wyraźnie pomóc ukraincom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/wpis/70740121/dobry-material-od-gtbt-i-konrada-muzyki-padaja-cie

Takie same mundrości jak z 250 czołgami miesięcznie wolskiego. Nie brałbym źródeł typu polityco i inne stronki na poważnie, to poziom podobny do onetu, wszedzie ci anonimowi eksperci się wypowiadają... xD

#ukraina #wojna #wolski #takaprawda #wlochy
BayzedMan - Mieliśmy być po szczycie dostaw sprzętu @JanLaguna, a tu bęc 60 samobieżn...

źródło: hmmhmhm

Pobierz
  • 19
@BayzedMan: Osintowiec zaczyna być synonimem redaktora pudelka. Nie rozumiem dlaczego stoi to u nas na tak niskim poziomie. Mam wrażenie, że oni zorientowali się, że sylwetka ,,twardego realisty” i doomera pozwala zwiększać zasięgi i na tym się skupiają.

W każdym razie trzeba ich traktować z przymróżeniem oka.
@BayzedMan: Kolego drogi. Pijesz do mojego wpisu, w którym skrótowo przedstawiłem to co znalazło się w materiale GTBT.

4. Prawdopodobnie mamy za sobą szczyt zachodnich dostaw wojskowych dla Ukrainy.


Gdybyś obejrzał cały ten materiał, który podlinkowałem to byś usłyszał w nim takie stwierdzenie:

Prawdopodobnie mamy za sobą szczyt zachodnich dostaw wojskowych dla Ukrainy. Choć bez wątpienia przybędzie więcej sprzętu, Leopardy, Abramsy, Patriot. Tak niemniej liczba sztuk, które Zachód może zaoferować Ukrainie
JanLaguna - @BayzedMan: Kolego drogi. Pijesz do mojego wpisu, w którym skrótowo przed...
@JanLaguna: Na przyszłość polecam doprecyzować o co dokładnie chodzi.
Czołgów i wozów bojowych może być mniej, ale wartość bojowa i cena dużo większe niż tych radzieckich. To samo tyczy się artylerii, rakiet i innych systemów jak np patriot czy F-16. Poza tym, nie oznacza to też że nie mamy dostępu do czołgów i wozów radzieckich, owszem mamy, inne kraje mają, o czym świadczy chociażby chęć sprzedania T-80 przez pakistan. Leopardy 1
@mleko3-2procent haha co za po&$. Widzę że nawet najwieksza dowolna gwiazda powie cokolwiek pozytywnego o pisowcach ale wbrew myśleniu takich idiotow i od razu cyk. Już go nie lubię, pewnie pisowiec. Mniejsza o to czy ma rację czy nie :D wy obłąkańcy gorsi od pisowców
@JanLaguna: Stary według przewidywań to Ukraińcy tylko tracą teren od czerwca zeszłego roku i co tydzień jest coraz gorzej. Rozumiem, ze twoja marka jest rozsądny pesymizm ale #!$%@? polecam trochę refleksji.
jeśli nie politico to co wg ciebie szanowanego bordo jest dobrym źródłem? Tylko konkretnie


@czlowiekbutelka: Napewno nie źródła opierające się na anonimowych ekspertach, które się jeszcze nie sprawdziły X razy pod rząd.