Wpis z mikrobloga

#famemma Sprzedaż PPV spada a oni jak zwykle nie wiedzą czemu, prosta sprawa cena 40pln xDD druga sprawa loże szyderców zepsuli, paris jedyny który ogarniał i jest niezastąpiony, kolejna rzecz walki przecież freaki samo z siebie mówi że walczą tacy zawodnicy których nie spotkasz w zawodowym mma czyli mały z dużym po prostu masz problem to wyzywasz i nap ierdalasz się a nie jak szeliga czy inni co każą zbijać wagę i jedna runda w boksie druga w k1 a trzecia w mma xDD to ma być rozrywka pod piwo a nie cena jak za KSW i osoby które nie mająnic wspólnego ze sportem gadają jak sportowcy xDD płacić 40pln za fame czy high skoro ciekawe są tylko konfy to xDDD
  • 12
@pomarancza_testovirona: 25zł było kiedyś za premium to sam kupowałem bo to było adekwatne do poziomu rozrywki. 40zł obecnie za wersję basic to jest z ich strony strzał w kolano, bo obecnie freaki niczym szczególnym się nie wyróżniają. Dawniej można było liczyć na jakieś spektakularne cepiarskie nokauty, jak chociażby Lupy na Mielonidasie, Ferrariego na Polaku czy np. walka bestii z szeligą. A obecnie każdy z tych freaków chodzi na jakieś tam treningi,
@Neaopoliti: czemu "nikt normalny tyle nie da"? Przecież wszystko w #!$%@? podrożało i 40zł to naprawdę nie jest dużo no i ja praktycznie zawsze oglądam gale ze znajomymi i w życiu nie zapłaciłem za ppv więcej niż 10zł
@Neaopoliti: mordo, trzy kawy firmy orlen w papierowych niby puszkach to 25 zł

pora się obudzić, wszystko drożeje, szczególnie gdy w parze idzie profesjonalizacja całego przedsięwzięcia
@szimik: spoko, normalizuj dalej te chore ceny. Popatrz na sprawozdania firm notowanych na giełdach. Każda w 2022 osiągała y/y 150-250% zysku więcej, a to są kwoty rzędu setek mln zł.
@Neaopoliti: no ale co zrobisz, skoro przedstawiciele Orlenu i politycy PiS mówili w wywiadach wprost, że ruchali ludzi na cenie paliwa dla ich dobra, żeby nie było dużego skoku 1 stycznia po przywróceniu VATu, a nadal mają po 30% poparcia.

Dodatkowo podwyższenie cen takiego przedsięwzięcia może być uzasadnione - wyższe wynagrodzenia dla pracowników (bo potrzebują know how tych, którzy nauczyli się przez kilka gal), wyższe koszty obiektów przez energetykę i obsługę