Wpis z mikrobloga

Witam.
Już nie mam sił. Ponad 50 razy nie mogę przejść Adama Smashera w Asaka Tower.
Zmieniłem już poziom na najłatwiejszy i nie daje rady.
Rozwalam mu szybko HP do 30% i nie wiem co później się dzieje wali we mnie czymś że z max HP odrazu znika mi całe.
Próbowałem biegać w kółko - raz tak robiłem przez 15 minut ale i tak jakos szybko doskakuje do mnie i odrazu mnie niszczy.
Wszystkich dookoła zabiłem, wieżyczki strzelnicze rozwalone.
Już mam dość. Gra jest jedną z najlepszych jakich grałem ale finalny boss jest nie do przejścia. Człowiek się tylko wk....
Ogladalem różne filmiki na YT ale ludzie jakoś szybko niszczą Smashera nawet zwykłym pistoletem. Ja mam pełne uzbrojenie i nic.
#cyberpunk2077
  • 9
@kopek: hackuj go z daleka oraz nawalaj z każdej dostępnej broni jaka masz plus granaty, pamiętaj by wcześniej zrobić dużo ammo i granatów, najlepiej jak będzie po drugiej stronie pomieszczenia, hack główny to na optykę
@kopek: bierz granaty tnące gash, rzucaj i w międzyczasie hakuj go i nawet nie musisz strzelać, nie zabijaj wszystkich do okoła tylko skup się na Adamie,
Jak nie masz legendarnego uzbrojenia to co się dziwisz
@kopek: to broń jak każda inna. Nie wiem gdzie jest dokładnie, ale wydaje mi się że ten gang co się modyfikują bardzo ( ci c o dużo wszczepów mają na watson bodajże ) może go mieć. Ale nie wiem dokładnie
@kopek nie no, trochę sarkazm z mojej strony, bo w ER co chwila masz jakiegoś bosa, z którym są kłopoty, ale jak lubisz wyzwania to po prostu obejrzyj recenzję na yt, zanim kupisz, pozdrawiam