Wpis z mikrobloga

@panKrzysztofKrawczyk: nie, nie. Ty napisałeś ze od razu wiesz z jaka osobą masz do czynienia. Generalizujesz i tworzysz uprzedzenia.

Podałeś przykład ze swojego życia na potwierdzenie swojej teorii i ja zrobiłam to samo na swoim przykładzie.

To gdzie mam nosic ten telefon jeśli do przedniej kieszeni się nie mieści?
  • Odpowiedz
  • 1
@kocham_wykopka

@0dcinek: jak mam telefon w tylnej kieszeni to się patrzą na dupe? Wow ()


Gdzieś czytałem że statystycznie częściej telefon na dupie noszą posiadaczki ładnych tyłków, reszta nosi w torebce, ewentualnie są takie case z paskiem że nosisz telefon jak torebkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@WrzeCiOna

@solo_living_yolo: a huopy w tylnej kieszeni noszą i telefon i portfele ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja tak portfel nosiłem do momentu aż go w klubie nie zgubiłem z wszystkimi dokumentami i legitymacją studencką bez której nie mogłem wejść do akademika ( ͡° ʖ̯ ͡°) co śmieszne po chyba 8 latach ktoś do mnie zadzwonił że ma mój portfel bo jakiś
  • Odpowiedz
@panKrzysztofKrawczyk: to mamy męskie spodnie kupować, bo ciebie kłuje jak ktoś nosi telefon na dupie? xD w żadnych spodniach nie mam kieszeni z przodu, gdzie zmieściłby się cały telefon, jak potrzebuję go mieć na wierzchu z jakiegoś powodu to trzymam na dupie, a jak tobie przeszkadza to może nie patrz po prostu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz