Wpis z mikrobloga

Obejrzałem nowy odcinek i #!$%@?ło mnie z butów. Jakim cudem ta Pola dalej jest w programie ? Kolejni goście mieli z nią problem, można powiedzieć, że trochę pojechali, a ona mimo wszystko jest dalej ;/ Już pomijam sytuację na basenie bo to śmiech na sali, raz ma lęk do wody, raz do niej skacze jak gdyby nigdy nic, poza tym miała fotki w wodzie, nie ogarniam tego. Pola może jako normalna osoba jest fajną dziewczyną, ale kiedy jest rywalizacja, włącza się kamera to patrzy tylko i wyłącznie na siebie, nie dopuszcza nikogo do głosu, nikogo nie słucha, ego #!$%@? poza kosmos. Takiej osoby nikt nie będzie chciał oglądać. Praktycznie wszyscy goście mieli xo niej jakieś uwagi, co odcinek Friz i Luki je mają, obsługa programu też się skarżyła, inni uczestnicy również, ludzie w internecie mieszają ją z błotem, krytykują na każdym kroku itd. A ona na luzie jest ciągle dalej. Inna osoba już dawno by odpadła, już nie wspominając, że nie wykonała zadania na basenie, nie było tam nic, wyszła jako pierwsza, po prostu dramat. Ona jest taką osobą jak kiedyś Doda kiedy była w programie Bar. Ogólnie cicha, spokojna ale kiedy były zadania, jakieś dramy, dyskusje to była pierwsza. Potem na siłę zaczęła się rozbierać żeby ludzie o niej mówili, a kiedy zaczęli krzyczeć na jej widok Doda, Doda zrób mi loda to płakała, żaliła się itd. Dopiero po czasie zrozumiała, że nie ważne co mówią, ważne żeby mówili. I tak zachowuje się Pola. Jak wygra program to dopiero będzie wszędzie żeby być w centrum uwagi. Współczuję tylko ludziom, którzy muszą z nią pracować bo musi być to mega ciężkie i męczące. I jak tu spokojnie obejrzec odcinek dla relaksu do obiadu kiedy jest taka Pola która tak irytuje, że nawet obiad nie smakuje... Ehh

#friz
  • 5
@Bunsen: Jeśli nie ogarniasz czemu to widocznie nie myślisz.
Wszyscy aktualnie mają już umowe z frizem i są promowani. Friz zauwazył którzy z nich będą lubiani przez ludzi i wyrzucał ich (np. kostek) bo wiedzial ze bez wygrania w t5m będą mieli szansę się wybić (i zarabiać dla niego).
Pola nie jest lubiana przez tyle osób ale ma szanse zostać YT wiec ona wygra program i zostanie odpowiednio wybita przez genzie.