Wpis z mikrobloga

"Z tym ruterem od państwa jest coś nie tak. On przegrzewa mojego laptopa!"

"Jak dałam tego laptopa znajomemu informatykowi, to przez godzinę włączał na nim jutuby nie jutuby i wszystko działało! A na tym waszym to 10 minut i się przegrzewa, ja czuję jaki jest gorący!"

"Po 10 minutach na waszym internecie mam niebieski ekran!"

Kolega, który odbierał zgłoszenie opowiedział mi o szanownej pani i powiedział, że on do niej nie jedzie. Także pojechałam ja - zobaczyć ten magiczny ruter przegrzewający laptopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na miejscu dzień dobry, wszystko fajnie, pani młoda (niewiele starsza ode mnie prawdopodobnie) i miła. Może tylko lekko zdziwiona obecnością kobity jako serwisanta. Po krótkiej pogadance siadam do tego lapka, odpalam chrome i jutuby nie jutuby. Pobrałam jeszcze HWMonitor, coby szybciej zauważyć ewentualny wzrost temperatur. Uruchomiłam jeszcze dodatkowo IE, niech spłonę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Temperatura wzrosła jedynie do jakichś 70 stopni, po czym lapek sypnął BSODem.

"No i widzi pani".

No widzę.

Po zgooglowaniu BCCode okazało się, że problem powodowała jakaś aktualizacja IE, która się konfliktuje z niektórymi lapkami HP (a to był Pavilion dv7).

"Ojej, bo ja nie spojrzałam, a może ten mój znajomy na Chrome testował... pewnie tak" ^^

#opowiesciserwisowe
  • 15
  • Odpowiedz
@kostniczka: Znaczy, chodzi mi o to, że 'także' (pisane razem) to spójnik oznaczający to, co 'również' (kupiłem wodę, a także chleb), zaś 'tak że' oznacza tyle co 'tak więc' (czy arachaiczne nieco 'tak tedy') i jest synonimiczne z 'zatem'.
  • Odpowiedz