Wpis z mikrobloga

Ciężko mi się słucha Rokiego. Jeszcze Rogaczewski ma dobry głos do komentatorki i w porównaniu ciągłym Rokuszewski jeszcze gorzej wypada. Mam nadzieję, że się wyrobi bo jako eksperta zazwyczaj go sobie ceniłem.
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@Zi3L0nk4: mi tam bardziej przeszkadza głos. W sensie coś co nie potrafię zidentyfikować sprawia, że nieprzyjemnie mi się go słucha. Trochę jakby zadyszkę ciągłą łapał, takie dziwne przerwy które nie wiem z czego wynikają między słowami.
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL: a na czym polega jego "ekspertskość"? Przecież on przytacza tylko statystyki, odnośnie samego meczu nie ma żadnych ciekawych przemyśleń, bo na piłce zna się tak, jak pierwszy lepszy kibic oglądający regularnie mecze.
  • Odpowiedz
  • 0
@JanKrzywosad: jak jeszcze robił na KS to zazwyczaj w studio po meczach reprezentacji miał ciekawe uwagi z którymi przeważnie się zgadzałem, często stawał w opozycji do Stanowskiego czy Kowala. Wtedy był dobrym ekspertem. Może mecz na żywo mu sprawia trudności, gdzie musi w miarę szybko analizować to co się dzieje na boisku.
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL: ale wiesz, na tle takiego Kowala to nie trudno wypaść dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i faktem jest, że studio pomeczowe, a komentowanie na żywo to dwie różne sprawy i to drugie wydaje się być znacznie trudniejsze
  • Odpowiedz