Wpis z mikrobloga

Ogólnie też chciałem z dennabem pohandlować, jednak wydał mi się podejrzany i odpuściłem, bo za długo na pieniądze musiałbym czekać.

Jednak patrząc na to ile osób oszukał na swój sposób działania to nikomu nie polecam localbitcoins bo to co tam się odwala to dopiero jest przeginka. Będziecie mieli pieniądze na koncie zaksięgowane i je stracicie. Tam scamy to poziom ekspert.

#bitcoin #dennab #afera #kryptowaluty
  • 10
Ogólnie też chciałem z dennabem pohandlować


@Ma5TeR: dalej nie czytam. Na serio nie wiem jakie trzeba było mieć IQ, żeby to w ogóle brać pod uwagę. I jeszcze spamować tagiem.
@Ma5TeR: W jaki sposób mogą zabrać pieniądze już zaksięgowane na koncie?

@BQP: Wg. mnie grubo przesadzasz. Max kilkanaście % przebitki na BTC w weekend to nie jest jakaś niemożliwa do uwierzenia oferta. Jeśli się nie wysyła nic na gębę i zachowuje podstawy bezpieczeństwa to właściwie oszustwo jest wykluczone. No i trzeba mieć na względzie, że jeden czy dwóch gości potwierdziło udane transakcje.
@Tylko_na_chwilke: Scam nazywa się "man in the middle" i jest kilka jego odmian. Popularna wersja to taka że ktoś kupuje od ciebie btc za daną kwotę i ma ci przelać pieniądze. Oszust szuka również w tym czasie kogoś kto chce np. wynająć mieszkanie/kupić coś i podaje twoje dane do przelewu. Ktoś wpłaca np. kaucje za wynajem mieszkania na twoje konto, ty widzisz wpłatę i wysyłasz btc. Wszystko pięknie do czasu aż
@FrasierCrane: Ja nie wiem. Niby ktoś pisał że nawet kilkadziesiąt k było razem. Z chęcią bym się dowiedział na ile razem wałek poszedł. Ja na szczęście wyczułem drania i odpuściłem sobie.
@Tylko_na_chwilke: Niby tak, jednak btc jest na tyle anonimowe że tu serio jest bardzo dużo oszustów. Wiem bo trochę siedzę na localbitcoins i po prostu zalecam szczególną ostrożność. Jeśli wydaje ci się że w transakcji jest coś nie tak to na pewno jest to scam.