Wpis z mikrobloga

pokażcie mi, że jest tu jeszcze po co wchodzić na ten tag
i albo powiedzcie mi gdzie jest mapa z timelinem, gdzie są zaznaczone TRAFIENIA po bombardowaniach ruskimi rakietami,
albo poprostu czy ktoś wie czy w okresie po 18 stycznia #!$%@?ęło gdzieś w Łuck albo w okręg łucki?
#ukraina
  • 7
@cieciowy: Raczej nie znajdziesz czegoś takiego, bo Ukraina nie upublicznia wszystkich danych w co i kiedy trafiono. Tzn. jak kacapy walną w blok mieszkalny, to wtedy tak, ale jak są trafienie w infrastrukturę krytyczną, to nie tak łatwo ustalić, co konkretnie oberwało i czym.
Ale sprawdziłem dla ciebie i wychodzi, że ostatni taki ostrzał był 22 października.
Pojawiły się informacje, że obwód wołyński oberwał 9 marca, ale potem władze lokalne
@JPRW: głupio daty poustawiane, ale wynikało by, że w okresie od 18 stycznia do początku marca był ewentualnie tylko jeden nalot ale wyjątkowo ;) ruscy trafili w co celowali czyli lotnisko.
dzięki raz jeszcze. rozpłynął nam się koleś z jednego forum i tak to jest w internetach- człowiek nie zna nazwiska ani nic. no ale go przynajmniej chyba putin go nie trafił. chociaż oczywiście tam to różnie może być. może go