Wpis z mikrobloga

Przed wojną, Ukraina miała aspirację do wstąpienia do UE, a potem zapewne do NATO. Czy ze strategicznego punktu widzenia Rosji, Putin słusznie zaatakował Ukrainę? #ukraina #pytanie #ankieta #polityka

.........

  • Tak 23.6% (17)
  • Nie 56.9% (41)
  • Nie wiem 6.9% (5)
  • Interesują mnie tylko wojenki na tagu 12.5% (9)

Oddanych głosów: 72

  • 29
@MelinZgierski o kurde, taka onuca z mojego miasta :D
1. Ukraina jest bliżej wstąpienia do UE niż kiedykolwiek wcześniej
2. Bezprawiem nazywasz nie kradzież tylko samosąd na szabrowniku, któremu olaboga dupę na ulicy odsłonili. Szabrowników w czasie wojny stawiało się zawsze pod płot, bo to taka sama hiena jak kolaborant.
Nie dziwne że Zgierz jest odbytem powiatu, skoro takie cymbały go zasiedlają.
@MelinZgierski to dawaj, czekam za pół godziny na starym rynku, hermafrodyto. Wy jesteście wszyscy tacy sami, skoro sugerujesz "spotkanie" to znaczy że zapiekło onucowe dupsko, co? Ja jestem już niemłody to możemy pogadać, choć zapewne przyjdziesz z pedokolegami, bo takie dzieci dla pewności zawsze łażą grupkami ale to nie robi na mnie już wrażenia :)
@ogotai: W świetle prawa kraj kandydujący nie może oficjalnie propagować ideii nacjonalistycznych i promować faszystów i zbrodniarzy wojennych na swoich bohaterów narodowych. Więc Ukraina nie może przystąpić do UE. No chyba że zmienią prawo w Brukseli