Wpis z mikrobloga

Przed wojną, Ukraina miała aspirację do wstąpienia do UE, a potem zapewne do NATO. Czy ze strategicznego punktu widzenia Rosji, Putin słusznie zaatakował Ukrainę? #ukraina #pytanie #ankieta #polityka

.........

  • Tak 23.6% (17)
  • Nie 56.9% (41)
  • Nie wiem 6.9% (5)
  • Interesują mnie tylko wojenki na tagu 12.5% (9)

Oddanych głosów: 72

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MelinZgierski będę teraz z tobą wyjątkowo szczery. Jestem pracującym facetem z rodziną na utrzymaniu i wyższym wykształceniem i dawno temu wyrosłem z argumentacji siłowej, choć dwadzieścia lat temu robiłem tak jak teraz ty. Dziś najbardziej nienawidzę onuc i jeśli mogę im zmarnować choćby minutę czasu, to to robię, bo o tyle mniej onucowego smrodu roztoczycie. Tak więc z kogo masz bekę? Ze mnie, że zmarnowałem twój czas czy z siebie, stosującego
  • Odpowiedz
  • 0
@MelinZgierski skoro zaznaczasz, że specjalnie piszesz nazwę państwa z małej litery, to jak dla mnie śmierdzisz onucą. Sam fakt czekania jak idiota na jakiegoś losowego gościa w mieście, w którym psy ch**ami wodę piją bo śmiał mieć inne zdanie niż ty dobitnie pokazuje, że jakiekolwiek "spotkania" to strata czasu. Na szczęście udało mi się sprawić, że póki co twojego.
  • Odpowiedz