Wpis z mikrobloga

@nanotecz: ja nie jestem tak optymistyczny IA twarde to ponoć 2040 i będzie jak pierwszy komputer wielkości pomieszczenia i tylko do liczenia symulacji naukowych

takie androidy jak w filmach raczej 2100
nigdy to nie nastąpi, bo spermiarze na OF nie płacą tylko za to, żeby zobaczyć goliznę, to cały mechanizm psychologiczny. Tak jak nawet turbo-lala-terminator-8000 z wibracją i falującą cipą nie sprawi, że faceci przestaną się interesować prawdziwymi kobietami. Nie ma tej całej społecznej gry, hormonów, zaangażowania, ale to trzeba nie być przegrywem, żeby to zrozumieć.


@geuze już miałem się zgodzić, ale #!$%@?łeś taką głupotę na koniec, że padłem xD

Przecież to przegrywy
@Glock17 znajoma pracuje na kamerkach, mają normalne biuro w którym jest kilka pokoi, w każdym siedzi ta modelka, która udaje ze pisze, a tak naprawdę za pisanie odpowiedzialny jest typ który konwersuję z przegrywami w ich ojczystym języku xD myślisz ze gadasz z tą dupa która widzisz, a tak naprawdę rozmawiasz o seksie z jakimś typem ????
@nanotecz: wiem. Ale to wy ciągle poruszacie ten wątek i się spuszczacie, że "już za chwilę, już za momencik, feministkom, lewakom i cyklistom pęknie dupa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PonuryKos123 dziwne, bo tak jak wspomniałam to ma same zalety, a wymieniłam tylko kilka podstawowych