Wpis z mikrobloga

Wpis dedykuję wszystkim ukraińskim botom powielających nieprawdę, że Wołyń to była jakaś zemsta za złe traktowanie Ukraińców i powstańczy zryw.

Pan Zychowicz w tym materiale świetnie wyjaśnił, że taka narracja wyszła wprost od byłego szefa ukraińskiego IPN nacjonalisty.

Fakty historyczne są takie, że #wolyn był zaplanowany z premedytacją przez UPA. Do wiosek wchodziła pierwsza UPA a za nimi werbowane oddziały ukraińskich siekierników.

Pamiętajcie, że nie ma ukraińskiej propagandy bo na wykopie tak powiedzieli.

#ukrainskietrolle #ukraina #prawdahistoryczna
A.....n - Wpis dedykuję wszystkim ukraińskim botom powielających nieprawdę, że Wołyń ...

źródło: IMG_20230317_093111

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
@Aquamen: Tak samo mówią, którzy negują ludobójstwo w Srebrenicy, że to była zemsta za brodnie Nasera Oricia. w ten sposób można zanegować większość ludobójstw.
Na Wołyniu UPA dokonała takie samego ludobójstwa jakiego dokonuje Rosja na Ukrainie.
  • Odpowiedz
Oczywiście, Wołyń to wina Rosjan XDDD Weź idź stąd, ukraiński trollu.


@RazumichinZiK: Wołyń to bardziej "zasługa" Niemców a wcześniej Austriaków - którym zależało na utworzeniu jakiejś przeciwwagi do Polski (kiedy jeszcze była pod zaborami)

Podobny mechanizm jak z rabacją galicyjską - polscy chłopi mordujący polską
  • Odpowiedz
@Aquamen: Jest różnica między przerzucaniem odpowiedzialności na ofiary a przedstawianiem okoliczności w których doszło do rzezi wołyńskiej, lol
  • Odpowiedz
@Aquamen: Ukraińskie trolle plują na Polaków w internecie? Nowe, nie znałem xD Ten na przykład nie zrozumiał wytycznych i poszedł na skróty pisząc, że ukr po prostu nie znają historii Bandery ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pyk pora na cs'a.
M.....g - @Aquamen: Ukraińskie trolle plują na Polaków w internecie? Nowe, nie znałem...

źródło: ukr1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aquamen: Oczywiście i ukraińskie trolle będą to powtarzać tysiąc razy, aż stanie się "prawdą". Dlatego powinniśmy się temu opierać i nie dawać nazywać się "onucami".

Już dziś budzimy się w kraju w którym łatwiej usłyszeć na ulicy cyrylicę niż polszczyznę. Jutro obudzimy się w kraju, gdzie sprzeciw jedynej słusznej narracji będzie się równał z kłopotami prawnymi, a Bandera będzie spoglądał na nas spod czerwono-czarnych sztandarów, chociaż są i tacy, którym
  • Odpowiedz
@Aquamen: A tu jeden z najbardziej znanych trolli, który działa sobie na dwóch kontach i @Moderacja ma to w dupie ogółem. Chłop jawnie pluje na Polaków chwaląc gangusa, który mordował naszych rodaków, pisząc coś o DOBRYCH WYNIKACH xD I takie coś sobie tutaj żyje między nami. @BayzedMan z całego serca życzę ci żebyś skończył na froncie jako kadłubek i do końca życia był karmiony przez słomkę.
M.....g - @Aquamen: A tu jeden z najbardziej znanych trolli, który działa sobie na dw...

źródło: aaa

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak wdałem się z nim w dyskusję to chłop zaczął mnie atakować w wiadomościach prywatnych a potem groził, że mnie znajdzie i się zemści :D @Moderacja umyła ręce twierdząc, że nie mają wglądu do wiadomości prywatnych (co jest oczywiście kłamstwem, były już afery z tym związane) i że mogę sobie co najwyżej zgłosić na policję xD
M.....g - Jak wdałem się z nim w dyskusję to chłop zaczął mnie atakować w wiadomościa...

źródło: asd2

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aquamen: Normalnie kupi za ukradziony socjal i karetke sprzeda. A i ja mu pozycze troche Hrywien. @Mohg No to zglaszaj. Jesli sumienie masz czyste. XD

Bo wiesz... On juz bilet kupuje. XD
  • Odpowiedz
@Aquamen: Siedzi w Polsce bo tutaj "studiuje" i ciągnie socjal. Zrobił to specjalnie żeby go nie zwerbowali a teraz spamuje żeby jak najwięcej pomagać ukrainie i najchętniej to by wciągnał Polskę do wojny. Hipokryta. Na takiego to nawet szkoda śliny żeby splunąć. Paszport, którym się tak chwali należy do jego wspólokatora będącego Polakiem.
  • Odpowiedz
Fakty historyczne są takie, że #wolyn był zaplanowany z premedytacją przez UPA. Do wiosek wchodziła pierwsza UPA a za nimi werbowane oddziały ukraińskich siekierników.


@Aquamen: warto dodać że za tę rzeź odpowiada mniej niż 1% ukraińskiego społeczeństwa, a jakieś 99% w ogóle o tym nie wiedziała

ponadto, nie zwiazani z UPA ukraińcy niecheętnie przystepowali do mordów, dlatego UPA pomagało im w decyzji, mordując własnych rodaków :p i to są fakty historyczne, a nie żadne domysłu czy propaganda. każdy może to samemu
  • Odpowiedz
A bandy UPA i ich pik to dzialania Kremla.


@Niedobry: raczej źródła historyczne temu przeczą :p

W każdym społeczeństwie byli dobrzy i źli, zarówno wśród niemców, jak i polaków.
Liczy się skala. Niemckie społeczeństwo w gigantycznym stopniu czerpało korzyść z gnębienia polaków.
Porównywanie jednych zbrodni, do drugiej, jest skrajną głupotą, która powinna być ścigana z urzędu. Tak samo jak gloryfikowanie nazizmu.
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: Kolejny ukrainiec na świeżym koncie wybielający UPA. Tak tak, ogólnie to biedni ukraińcy o niczym nie wiedzieli i nie wiedzą a ci co piszą o Wołyniu działają na korzyśc rosjan xD Weź ty już lepiej kup bilet i wracaj. Gdyby się tak nie obnosili z UPA u siebie i u nas to nie byłoby w ogóle tematu. Zamykanie oczu i udawanie, że wszystko jest ok jest najgorszym możliwym rozwiązaniem.
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: otóż nie tym razem Artemku. Sprawa Wołynia nie jest zamknięta dopóki nie powstaną mogiły i pomniki pomordowanych. Przypominanie o tym jest tylko dbaniem o polskie interesy. Jeśli Ukraińcy nie chcą aby było to wykorzystywane przez Rosjan to niech pozwolą w końcu upamiętnić pomordowanych.Tyle.
  • Odpowiedz