Wpis z mikrobloga

@Nerlo_ajcats: Ja też tak myślę. Zastanawiam co on chcę pokazać, czy infrastrukturę, czy jednak cały czas wykłócać się i pokazać znajomość przepisów i prawa. Ale martwi mnie, że przez takich ludzi "obcy" mają materiał typu "spy"
@gregoriooo: ty tak na poważnie porównujesz przytoczoną sytuacje do działalności audytora? xD
Wszystko co pokazuje audyt jest publicznie dostępne, nie jest w żaden sposób ograniczone, w google masz widok 360 stopni tych miejsc + cały pakiet zdjęć z ziemi i powietrza, do wyboru, do koloru.
Obcy wywiad nie potrzebuje zbierać takich informacji, bo od dawna ma do nich publiczny dostęp, jak z resztą każdy inny obywatel tego kraju.
Zupełnie inaczej wygląda
@Shumitu: Ja mam trochę inne spostrzeżenia. Ten zjeb pokazuję głównie reakcje służb (w tym ochrony((tak cieć to też służba)). Czas i sposób reagowania. Ale jeszcze kilka ważnych rzeczy o których publicznie nie będę pisał. Pokolenie XD jeszcze dużo musi się nauczyć, bo będzie coraz gorzej z Wami
@gregoriooo: no tak, klasyczny argument pt. jestem starszy, wiem lepiej, a wy gówniarze musicie się jeszcze sporo nauczyć xD. Obywatela najpierw spałować, a później prewencyjnie zamknąć na 24 żeby wybić mu z głowy to, że może korzystać ze swoich praw. Typowy, postkomunistyczny sposób rozumowania, gdzie wszelką patologię ze strony władzy można sobie głupkowato wytłumaczyć wyższą koniecznością czy interesem państwowym.
A gdzie w tym artykule jest napisane, że zbierał informacje z zewnątrz?
@solo_living_yolo:

za to nagrywanie nazwisk i twarzy żołnierzy i policjantów gdy mamy pełnoskalowy konflikt na którym wiadomo ze ruscy robią listy ludzi do torturowania i #!$%@?, może popierać wykopowa patola.

Piękny fikołek, 10/10.
@Shumitu: a co nie umiesz korzystać z mózgu czy internetu? Bo to że na studiach wysiłku umysłowego od ciebie nie wymagano to wiem, może mam ci to na grafie rozrysować żebyś zrozumiał, bo akurat żołnierze policjanci i ludzie wykształceni to takie rzeczy rozumieją, myślenie nie jest dla nich wymagające a proces myślowy nie wymaga fikołka.
@solo_living_yolo: w przeciwieństwie do Ciebie nie wypisuje kretynizmów, opartych na osobistych przemyśleniach, oderwanych od rzeczywistości xD.
Nagrywać policjantów nie wolno, wojskowych nie wolno, korzystać ze swoich praw też nie wolno, ale za to patrząc na Twoje inne wpisy najlepiej prewencyjnie każdego obywatela, podnoszącego rękę na władzę, wywieźć do lasu i wpuścić mu wpie*dol, co nie? xD

PS. Gdyby istniało jakiekolwiek zagrożenie, związane z nagrywaniem jakichkolwiek obiektów, ochrony, czy służb, przepisy już
@Shumitu: ty przy ludziach którzy opracowywali przepisy w tym kraju nawet nie stałeś, a jeżeli chodzi ci on przepisy to jawność ksiąg wieczystych polega na tym że trzeba udowodnić interes prawny żeby mieć dostęp do informacji zawartych w KW, moje przemyślenia wynikają z informacji które potrafię analizować tylko w przeciwieństwie do ciebie zawód który wykonuję wymaga ode mnie znajomości prawa i umiejętności w interpretowaniu. A obywatelstwo to nie tylko obowiązki ale
@Shumitu: ćwierć inteligent, któremu imponuje student po wydziale prawa, jakby był taki dobry to by został adwokatem, notariuszem, syndykiem, komornikiem, sędzią, prokuratorem, radca prawnym, a nie pato audytorem obywatelskim, i pato wykop owym celebrytą, to nie audytor Obywatelski, tylko zwykły społeczny szkodnik. Obywatel i audytor wolno myśliciel, a w prostych słowach, zwykły szkodnik i gówniarz po prawie bez pojęcia.