Wpis z mikrobloga

Błagam o pomoc, nie znam hasła pisanego do #windows11, dotychczas wpisywalem pin albo czesciej odcisk palca, od bardzo dawna. Miałem problem z eplorer.exe zaczal migać co sekunde resetować się, włączylem msconfig uruchamianie ograniczone jakies podstawowe i sie załatwiłem przy logowaniu odcisk palca nie dziala, pin tez nie mozna wpisac, hasla nie pamietam, chryste panie. Błagam o pomoc, napady paniki mam :/ co moge teraz zrobic? mam tylko jednego uzytkownika administratora, nie mam jak sie zalogowac na laptopa! #pomocy #kciochpyta #windows #hacking to #windows10 niedawno aktualizowany do 1
Dodam że przy resetujjacym sie exploratorze cos tam jeszce mozna bylo robic, ale chcialem to naprawic
  • 13
@kropek: Ja robię pena Strelec albo Hiren's i bootuje z niego, tam jest programik do zdejmowania haseł. Jak już masz pena to 5 minut roboty. Jakiś serwis normalny Ci to zrobi ja miejscu. Nie obawiaj się.
@kidi1: mowisz o w11? zadziala z najnowszym, bo kiedys to bbylo.... a serwis to pewnie cena kosmiczna? a jakiego pena? skad go wziac i jestes pewny ze windows 11 to taka latwizna?
@Alucaaard: dzięki ale jeszcze raz dopytam - to dziala na w11? jestes pewny? robiles to? bo ja hirens na starych windowsach juz robilem na nowym nawet nie wiem jak sie zabrac
@kropek: Jaka cena kosmiczna? Każdy serwis już ma Hirensa, Strelca albo inne narzędzie. To jest 5 minut roboty. Jak chcesz to sam sobie zrób takiego pena. Działa na W11. Masz nawet już Strelca z W11.