Wpis z mikrobloga

@Mlody_jeczmien a tak se myślałem dziś o Tobie, jak byłem na siłowni. Gdybyś na tinderach i tych innych wstawił zdjęcie Twojej sylwetki przed i po. Obok siebie na jednym zdjęciu. Ludzie ogólnie lubią patrzeć na pozytywne metamorfozy. To świadczy o zaradności, samozaparciu, jest motywujące. Może to by pomogło? Nie jestem żadnym ekspertem, nie chcę też dawać złudnych nadziei - tylko głośno myślę, może to by pomogło Ci kogoś znaleźć?
@AlexBrown: Nie za bardzo mam zdjęcia przed. I też ta metamorfoza nie jest jakaś wielka bo zawsze byłem w miarę wysportowany tylko, że kiedyś byłem chudy szczur, teraz trochę mięsa (ale też tłuszczu) wrzuciłem.
Myślę, że jednak morda jest za dużym odstraszaczem. Na tinderze miałem dosłownie jedną parę. A to wszystko bez pisania o wzroście, który zrobiłby pewnie kolejny odsiew na poziomie 80-90%.
@Mlody_jeczmien nie wiem, to była luźna propozycja. W sumie nie zaszkodzi spróbować. Co złego może się stać?
Ja zawsze uważałem, że jak facet ma brzydką twarz, ale piękne ciało, to w całokształcie przez tę dobrą sylwetkę pięknieje. Nazywam to działaniem aury. Ale nie wiem, czy inni też to tak postrzegają
luźna


@AlexBrown: Spoko mordo.

Co złego może się stać?


@AlexBrown: Niby nic, ale to na prawdę nic przyjemnego jak okazuje się, że spośród tysięcy kobiet "dostałeś szansę" kilkanaście razy, z czego większość to scamy na kryptowaluty lub naganiary na instagrama.

piękne ciało


@AlexBrown: Sęk w tym, że mam 168cm więc żadną miarą dla kobiet moje ciało nie jest piękne. No i na tinderze są ludzie z bardziej estetycznymi sylwetkami,
Kurczę, powinno było wyjść inaczej anon ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Mlody_jeczmien Przepraszam Cię... W końcu jestem dziwny, wredny i chory... Bo tak się dowiedziałem od osoby/dziewczyny którą darzyłem wielkim uczuciem... ( ͡° ʖ̯ ͡°) ()
@Mlody_jeczmien Messi ma 169. I ma kobietę. I wątpię, że dlatego, że ma kasę. Po prostu jest pociągający, chociaż moim zdaniem z twarzy też nie jest jakiś super atrakcyjny, że zwracałby na siebie uwagę.
@Mlody_jeczmien ale rozumiem Twoją niechęć do tych portali. Też wchodzę na nie z oporem. A na ogół unikam. Chcę trochę przykoksować, potem wrzucić jakieś zdjęcie (choć dotychczas uważałem, że to przypałowe, ale ludzie lecą na fajną sylwetkę, nie ma się co oszukiwać). Ty masz o tyle lepiej, że masz się czym pochwalić w tym aspekcie.
Ale też nie chcę brzmieć jak jakiś coach, co to wali jakimś komunałem typu "wszystko w twoich
I wątpię, że dlatego, że ma kasę.


@AlexBrown: Ciężko mi oceniać jednostkowe przypadki. Nie uważam, że nie jest to możliwe aby niski chłop znalazł kobietę, która chce z nim być, albo nawet chce z nim być bo darzy go uczuciem, ale jakbym miał obstawiać dlaczego partnerka Messiego z nim jest, to raczej bym powiedział, że to właśnie dlatego, że ma kasę