Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Próbując bronić PO daje mi do wyobrażenia z jaką ogłupioną istotką mam do czynienia.
Zanim będziesz chciała polemizować z osobą, która jest kilka poziomów świadomości wyżej na temat polityki i geopolityki od ciebie, zainteresuj się jakie lobby od młodości stoi za Tuskiem i kreuję jego sukcesu polityczne. Polecam wyłączyć TV i inne gadzinowe media gdzie kreują wam gotowe narrację propagandowe i wyrobić opinie sobie samemu (ale uwaga! to zajmuje czasu.) Polecam
@Propagidator: Mam 53 lata i jestem mężczyzną. Wolałbym nie być pod niczyim butem. Najbardziej bym wolał nie być pod butem Watykanu. Oddam więc głos na tego kto uwolni Polskę od Konkordatu. Wychodzi więc, że zagłosuję za Lewicą a nie Tuskiem
@#!$%@?: Czemu ludzie są tak głupi? Lewica jest jeszcze gorsza. Wolisz mieć jeszcze większą inflację, ale żeby tylko rządziła partia która jest pro LGBQWWERTY+? To głuptaku jest najważniejsze?! Czy nie powinna być priorytetem gospodarka, a póżniej sprawy obyczajowe?

Pewnie nawet nie wiesz, ale pomijając zgrzyty religijne i obyczajowe. Lewica gospodarkowo są zgodni 1:1 z PIS, mało tego są jeszcze większymi socjalistami (dlatego tak często głosują razem z PIS'em.) Przecież taka Lewica jest
@#!$%@?:

To na kogo Ty będziesz głosować i jakimi argumentami podeprzesz ten wybór? Potrafisz to uzasadnić?

Jestem centrystą i przede wszsystkim racjonalistą, więc stawiam gospodarkę i suwerenność kraju jako priorytet, a póżniej ewentualnie właśnie wcześniej wspomniane kwestie obyczajowe, czyli "legalność aborcji" , "geje, lesbijki, trans". To są tematy tzn 'zapychacze' mniej istotne, ponieważ inflację odczuwa każda grupa społeczna, niezależnie jak się kwalifikuję. W sejmie co prawda nie ma idealnej partii, ale Konfederacja
@Propagidator: No popatrz. Wcale a wcale się nie zdziwiłem, że jesteś wielbicielem Konfederacji. Jednak za grosz nie jestem w stanie zrozumieć jak można głosować na partię gdzie roi się od fanatyków religijnych? Oczywiście rozumiem, że uwiodły Cię ich piękne słowa co to oni nie zrobią dobrego dla Polek i Polaków jak już wygrają , ale chyba zapomniałeś, że będą kierować się głównie tym co im zaleci Ordo Iuris czyli pod dyktando
@#!$%@?:

: No popatrz. Wcale a wcale się nie zdziwiłem, że jesteś wielbicielem Konfederacji.

No popatrz na wstępie twojej odpowiedzi dopuszczasz się od razu manipulacji, ale to dość powszechne dla lewicy. Wiesz co to znaczy 'wielbiciel'? Przecież jasno napisałem, że Konfederacja ma sporo mankamentów (czyli może przesadny konserwatyzm, czy prywatne awersję nie których posłów do osób homo, albo mocna fiksacja na punkcie religii między innymi Brauna, czy Bosaka) Ale tak jak pisałem,
@Propagidator: Kiepski z Ciebie analityk skoro chcesz by w Polsce rządziła kasta zamordystów-kapitalistów pod rządami Ordo Iuris. Pod rządami PO/Lewicy czy nawet PiSu zwyczajny młody człowiek ma szansę na darmowe studia czy przynajmniej normalne ceny na prywatnych. Pod rządami Mentzena mógłby sobie o dobrych studiach jedynie pomarzyć jeśli nie miałby bardzo bogatych rodziców. Nie mówiąc więc już o dalszej karierze. Co do Lewicy to obserwuję wszystkie partie tak jak Ty od
Kiepski z Ciebie analityk skoro chcesz by w Polsce rządziła kasta zamordystów-kapitalistów pod rządami Ordo Iuris.

Ale to sa twoje odklejki, daj mi jakis dowod wskazujacy, ze Konfederacja mialaby byc jakas 'kasta', czy rzadem zamordystow i to jeszcze pod zarzadem Ordo luris, co za odklejeniec XDD Nie jestes pierwszym i ostatnim, ktory pisze takie bzdury, nie dawno uslyszalem od wykopka, ze Konfederacja bedzie popierala pedofilow XDD

Dzialasz na prostym schemacie, masz jakas
@Propagidator:

W sejmie co prawda nie ma idealnej partii, ale Konfederacja mimo swoich mankamentów, wciąż góruję nad innymi - szczególnie teraz kiedy na świecie jest tak trudna sytuacja gospodarcza i kraje dążą do recesji.


Konfederacja to kretyni którzy swój program opierają na kucach korwinowskich i innych odpadach których nikt nie chciał mieć za wyborców bo są tak walnięci w mózg. Każdy kto miał do czynienia z tymi kręgami a tych jest