Wpis z mikrobloga

@fucklove Cierpię na to już od około 4/5 lat, bez przerwy. Jakoś się do tego przyzwyczaiłem, ale z racji tego że moje życie zaczęło robić się w #!$%@? ciężkie i stresujące, to wszystko się nasiliło. Człowieku, myślałem że to ma jakieś limity, ale od jakichś 3/4 miesięcy ja praktycznie nie ogarniam co się dzieje wokół mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wcześniej to było takie oddalone, teraz to jest
@ziomus0812: ja biorę tianesal i relanium i to pomaga, jak ktoś wierzący to warto pójść do spowiedzi, jakieś rekolekcje online przeżyć, mi od paru dni minęła depersonalizacja, a było grubo przed kościołem, czasem depersonalizacja nawraca jak się nie jest w stanie łaski uświęcającej, zauważyłem taką zależność, warto się przełamać i pójść do spowiedzi, ja mam w depersonalizacja zewnętrznego krytyka który oskarża fałszywie czyli to pewnie diabeł, nie mam poczucia że wszystko
@telemark: Efezjan 6:11-18 UBG
Przywdziejcie pełną zbroję Bożą, abyście mogli się ostać wobec zasadzek diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, ale przeciw zwierzchnościom, przeciw władzom, przeciw rządcom ciemności tego świata, przeciw duchowemu złu na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie pełną zbroję Bożą, abyście mogli przeciwstawić się w dzień zły, a wykonawszy wszystko, ostać się. Stańcie więc, przepasawszy wasze biodra prawdą, przywdziawszy pancerz sprawiedliwości; I obuwszy nogi w gotowość ewangelii
@Goinundxr @fucklove: wiem że to dziwnie zabrzmi ale to uczucie może brać się z problemów z pozytywną florą bakteryjną w jelitach? Czy mieliście kiedyś okresy zażywania antybiotyków które osłabiają tą florę? A nawet jak nie, to może macie ją słabą z innych powodów. Włączcie do codziennej diety kiszoną kapustę i naturalne jogurty, pozdrawiam! Innym powodem może być zbyt częste patrzenie w ekran smartfona, komputera, telewizora czy tableta lub gadanie zbyt długo