Wpis z mikrobloga

@Krzewuuu2: Myślę jeszcze nad tym, żeby zastosować barwnik do takich tkanin i to odratować za te 4-5dyszek. To po zmianie koloru np na czarny (jeśli totalnie by się nie zesrało) ile można sobie zawołać?

@michal161091: a już #!$%@?ąc od problemu. Skoro rzeczy premium w bdb stanie schodzą tak tanio, to to nie jest przypadkiem psucie rynku? A później się dziwicie, że są baby co się targują z rzeczy wystawionych za
@Szaka_laka
zostaw to jak jest, wycen na 50 i zobacz co się stanie.
może ktoś kupi i to on się będzie martwił co z tym zrobić - dla ciebie problem z głowy.

jak nie pójdzie po jakimś czasie to wtedy kombinuj, ale pamiętaj, że majątku na tym nie zrobisz, więc nie wiem czy jest sens kombinować z farbowaniem (zawsze może się zniszczyć). naszywka ok, ale to dla wielu może pogorszyć wygląd swetra.
@Szaka_laka: ludzie często nie wiedzą co sprzedają stąd za grosze da się wyrwać fajne rzeczy xD dla większości marki premium to tommy hilfiger, ralphy laureny, calvin klein jeans itp. Nawet w tk maxx tak jest gdzie udało mi się kiedys dorwać np. buty Loake za 200zl czy sebago za 100. a rzeczy tych popularnych marek mają u nich dużo wyższą cenę xd
@michal161091: Coś w tym jest, że ludzie się nie znają i mają złe założenia względem wartości produktu (jakość/marka/trend). Teraz janusze biznesu wystawiają na Vinted wyhypowane i już niedostępne trencze z Zary po 1000zł, a kupione za 299 XD Dla niektórych zarka jest właśnie premum i wariują jak widzą metkę jakby to co najmniej było LV xd