Wpis z mikrobloga

@eugeniusz_geniusz: wychodzi twój brak znajomości tematu, no bo jeśli te kamery były tam umieszczone i stale nagrywały/przekazywały obraz, to mamy do czynienia z monitoringiem w najlepszym dla nich przypadku w miejscu publicznym, co jest kompletnie czymś innym niż moje działanie. Ci ludzie zwyczajnie nielegalnie prowadzili monitoring, a więc łamali prawo.

Sprawa nr. 2, to można całkiem zasadnie się domyślać, że służby coś konkretnego wiedziały o tych ludziach, tak wynika po części
@audyt-obywatelski: aha czyli jak staniesz tam i bedziesz wlaczal kamere tylko jak pociag bedzie jechal a ktos sie zainteresuje to tez bedziesz krecil afere ze ola boga gdzie moja wolnosc? XD

Cala twoja dzialalnosc to farsa. Co to za nazwa audyt obywatelski skoro sytuacje ktore kreujesz nie dotycza tak naprawde zwyklych obywateli? Poziom twojego kontentu jest taki sam jak te wszystkie tiktokowe gwiazdeczki co zamawiaja wszystko w maku i czekaja na
@JohnReese:
1. Nie interesuje mnie to, kogo ty uważasz za normalnego.
2. Możesz mieć opinię dotyczącą mojego kanału, jaką tylko chcesz, nazwę mam taką jaką sobie chciałem mieć. Wiem, że to być może szok dla Ciebie, ale jak tak już mam, robię co lubię, mogę i chcę.
3. Nie rozumiesz albo nie znasz przepisów dotyczących monitoringu, gdybyś znał, nie zadawał byś takiego pytania, panowie w taki sposób zwyczajnie tego nie mogli
@audyt-obywatelski:

może szok dla Ciebie, ale jak tak już mam, robię co lubię, mogę i chcę


Alez oczywiscie ze mozesz, prawo nie zabrania bycia irytujacym prowokatorem. Tak samo ja mam prawo wysmiac ta otoczke ktora kreujesz i ostrzegac ludzi przed nazwa wprowadzajaca w blad. Prawda jest taka ze filmow ktore rzeczywiscie przedstawiaja realne problemy w relacji wladza-obywatel jest moze kilka. WIekszosc to poprostu tanie szukanie atencji i krecenie bezsensownej afery by
@JohnReese: Odklejony jakis jestes ewidentnie. Filmy pokazuja po prostu januszy z piwnym bebzonem, ktorym sie cos pokrecilo w glowie i zyja latami 90-tymi. Jakby mieli minimum szarych komorek i znali prawo, to by nie zgrywali szeryfow rozprzestrzeniajac jednoczesnie swoj idiotyzm i by nie dzwonili na policje. Z reguly audyt podaje najbardziej logiczny (dla szeryfow nielogiczny) argument ze street view, gdzie samochody google bez problemu nagrywaja zaklady z zewnatrz. I jeszcze jedno,
@HighQuality777: Ja jestem odklejony? Nikt normalny nie chodzi z kamera w kolko tak dlugo az go ktos zaczepi by potem marnowac czas policji (ktora i tak juz beznadziejnie dziala) na swoje prowokacje. On niczego obywatelskiego nie robi, ot zwykly creator gownianego contentu i tak to trzeba nazywac.

To przypomina troche stop cham warszawa i samochodoza z tym ze ich dzialania przynajmniej maja okreslony cel: zmniejszyc ilos potracen na chodnikach. A tutaj
@JohnReese: wywołujesz mnie do odpowiedzi, ja ci odpowiadam merytorycznie na w mojej ocenie ewidentnie prześmiewcze rzeczy, ale prześmiewcze w taki sposób, gdzie ma się do mnie jakieś uwagi, czy pretensje, a ty mi mówisz że to żart, a potem kreujesz sobie sytuację, do której niby dążę, mimo że na kanale nie ma najmniejszego dowodu na takie moje chęci. Pogubiłem się, może to rzeczywiście nie na mój umysł, za dużo zamieszania w
@JohnReese: Dlatego w określonych przypadkach kk penalizuje normalnie legalne aktywności, jak nagrywanie. Tym wyjątkiem jest np. udział w działaniach obcego wywiadu. Ale nie działa to w druga stronę. Tj. nie możesz wychodzić od tego wyjątku do zakazu wszelkiej fotografii. Od ustalania czy przekraczasz tą granice sa służby a nie cieć czy narwany strażnik.